Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amazonról lehet rendelni...

Amazonról lehet rendelni műszaki dolgokat?

Figyelt kérdés
Pl akarok rendelni egy fejhallgatót, itthon 50 ezer de ott csak fele ár. Mi a trükk benne?
2021. nov. 10. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Az hogy az usa-ból küldik, rájön még a posta és a vételi + postára plusz áfát kell majd fizetni + vámkezelési költség.


Régen még volt egy kb. 40 dolláros vám kiskapu de már ezt is eltörölte az EU... de a 40-be ott is beleszámolták a postát.

2021. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor egy 80 dolláros cuccért mennyit kéne fizetnem a végén?
2021. nov. 10. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első hülyeségeket hord össze... mert ha amazon.de-ről rendelsz, akkor 100% hogy németországból jön, amit rendeltél.

Így nem terhelik meg semmivel az árat.

2021. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Iagazad van, én csak arra emlékeztem, hogy egyszer az európai megszűnt. Akkor nézd meg, hogy honnan küldenék.
2021. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor megéri rendelni?
2021. nov. 10. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor éri meg rendelni, ha olcsóbban jön ki mint ha itthon vásárolnád meg. Vagy haMo-on nem is lehet kapni..

Én rendeltem már több dolgot is a német Amazonról, sosem volt probléma.

2021. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En rendeltem sok mindent amazonrol, nem kell semmit pluszba fizetni
2021. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!