Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szemét exet hogy lehet leköröz...

Szemét exet hogy lehet lekörözni az életben, hogy ha ő előrébb tart az életben, mint én?

Figyelt kérdés
Engem csúnyán kihasznált, de az utánam lévő nőjét felcsinálta egy pár hónapon belül, majd nemsokára el is vette. Azóta már a gyerekük is megszületett, most ők a legszebb család. Nem szeretem, de valahogy csalódott is vagyok, amiért nem tudtam neki megmutatni, hogy én is érek valamennyit, mert ő teljesen lenézett engem. Nekem is lett barátom, csak jóval később, mint ahogy neki összejött egy új nő, továbbá a barátommal nem vagyunk házasok sem.
2021. nov. 11. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit erdekel? Minek akarsz barmit is bizonyitani?
2021. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A baj veled van, ha még mindig ezzel foglalkozol, semmi szükség arra, hogy lekörözd, el kellene felejtened.

Menj el pszichológushoz, hogy tovább tudj lépni! Így valószínüleg a mostani barátoddal is egészségtelen a kapcsolatod, nem lenne csoda, ha ő is elhagyna.

2021. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy normális, ha ezzel foglalkozol.

Valamiért szakítottatok, valószínűleg mert nem illettettek össze.

Keresd meg azt, akivel te illesz össze; vagy ha ez sehogy sem sikerül, akkor gondolkodj el azon, hogy vajon miért (és ne azon, hogy az exeddel mi van: valószínűleg őt már régóta nem foglalkoztatja, hogy veled mi van).

2021. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes belé, a barátomnak soha nem is beszéltem az exeimről, a barátomat szeretem. Csak úgy mégis van bennem egy olyan érzés, hogy milyen jó lett volna neki visszavágni, azok után, ahogy viselkedett velem.
2021. nov. 11. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Számomra roppant unszimpatikus, amit írsz, kérdező! Vagy inkább undorító.

Meséd el ezt az egészet a mostani barátodnak is!

Vagy segít kijönnöd ebből, vagy ő is otthagy, de bármelyik jobb, mint ha így maradtok.

2021. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a lelki nyomorult, ne akard, hogy a vilag megtudja. Lepj tul a nyomorusagodon es magaddal foglalkozz.
2021. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Az élet majd vissza adja! Azért mert idilli család képét mutatják, még nem biztos, hogy úgy is van! Megértem a benned lévő tüskét! Ez a lépj túl, engedd el stb. egy ponton túl, elcsépelt! Nem tudhatjuk, hogy a kérdező min ment keresztül! Nem lehet mindent elfelejteni és egyszerűen túllépni! Azzal meg nem lesz senki előrébb, mert házas, és gyereke van! Társadalmilag talán, de másképp nem feltétlen! Viszont a fókuszt a saját életedre helyezd, a saját boldogságodra! Hidd el, Isten nem bottal ver!
2021. nov. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerűen csak irigy vagy és az exed magánéletében kutakodsz.


Javaslom inkább a saját életeddel törődj!

2021. nov. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek, Kérdező. Nyilván fáj látnod, hogy hiába volt veled paraszt, mégis bejött neki az élet. Egyébként boldog vagy a mostani kapcsolatodban? Nekem úgy tűnik, hogy nem sikerült még teljesen lezárnod magadban a múltat, mikor mentetek szét?
2021. nov. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Mostani párodat sajnálom leginkább ebben a szituációban. Nem ezt érdemli, szegény.
2021. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!