Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy itt addig zaklatott titeket valaki amitől mar teljesen kikészültetek és nem tudtátok már kontrollálni a szituációt?

Figyelt kérdés

Magam sem értem hogy egy anonim beteg ember miért van rám ilyen hatással, de már aludni sem tudok tőle

Több mint fél éve összevesztem itt valakivel, jelentettem az összes posztját de nem tiltották ki.

Több üzenetet is küldött, ott tiltottam, de mindig csinál egy új profilt és arról zaklat.

Már a nevemet is levettem, de sokszor így is felismer és folyton cinikus megjegyzéseket tesz és azzal bánt tovább ami bajomat ide kiirtam…



Egy beteg egyértelműen komplexusos nárcisztikus görény, aki folyton nagyot akar mondani magáról, erre jöttem rá, akkor durvult be.

Ma reggel is küldte az üzenetet meg hazudgál rólam a fórumon, folyton rám fogja hogy én vagyok az aki kiírta ezt meg azt, ez a mániája.

Mindenét jelentem és mégsem tiltják.

Most lett belőle elegem, főleg hogy a személyes bajomon viccelődik amit kiirtam ide, ami nagyon rosszul esik….

Mit lehet ezzel kezdeni?


máj. 24. 12:14
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Nagyon meg akarom neki mondani a magamét, de az annyira csúnya lenne már hogy biztos tiltanának… persze őt nem…
máj. 24. 12:15
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
De konkrétan miket ír, mivel idegel ki téged?
máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj csak, nem!

Sőt még rólam egy fórumon se írtak.Nem is értem milyen fórum ról van szó...

máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
50%

Itt a gyk-n egy csatát nehezen nyersz meg, hacsak nem vagy profi rendszergazda-programozó.

Ismertem itt olyat, aki konkrétan belőtt egy tagot, hogy pontosan hol lakik....

GYK meg nem győzte moderálni az embert, hogy ilyet nem szabad, hogy kinyomoznak valakit, felhasználva bizonyos tudást.

Pedig jópár figura itt megérdemelné, hogy egy szép estén becsengessenek a lakásukba, egy baráti beszélgetésre. :)

máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Rossz szándékú biztos? Nem lehet, hogy csak nem ismeri a határokat, de nincs rosszakarat benne? Sajnos én sem ismerem sokszor, hogy meddig lehet elmenni, de semmi ártó szándék nincs bennem. Túl ragaszkodó vagyok. Nem lehet, hogy autista? Ha nekem megmondanák, hogy "figyu haver, kicsit sok vagy" vagy ilyesmi, akkor én onnantól egyből veszem a lapot.
máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Több mint fél éve sőt már talán inkább egy évhez közelít az hogy folyton zaklat.

Egyszerűen annyira megutáltam már hogy nem tudok ezzel mit kezdeni, pedig egyszer már megmondtam neki a magamét, tudom hogy megviselte mert akkor durvult be.

De ma reggel is megint zaklatott és ma nagyon ingerült vagyok, nem is aludtam is miatta nem tudok mert felidegesítette az üzenete megint…

Ignorálom de nagyon nehéz megállni


Miért nem tiltják innen a pszichopatákat?

Mert ez egyértelműen az.

máj. 24. 12:36
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azt hogy csinálta? Rendőrség kérhet csak ki adatokat ip cím alapján a szolgáltatónál.
máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk baromi könnyen tudnád törölni a regisztrációdat és csinálni új fiókot. Ez ennyi idő alatt nem jutott az eszedbe?
máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha őt nem tiltják, akkor téged miért tiltanának?


Én biztos, hogy letörölném magam, aztán hagynám az oldalt egy ideig. Akkor csak leszáll rólad.

máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 bolognai a kedvencem ***** válasza:
61%

#4 -es Kamuzik.

Aki tényleg ért az IT világához az tudja, hogy ilyen nincsen.


Egyébként az a legjobb, ha leszarod minden rosszakaród.

máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!