Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Készítenek egyáltalán még...

Készítenek egyáltalán még olyan filmeket amiben nincsenek ngerek vagy más kisebbségiek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 22:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

És ha nincsenek?

Nem oszt nem szoroz.


Nem mellesleg Amerikában nem tudsz úgy végigmenni az utcán, hogy ne találkozz feketével, nem lenne túl hiteles egy film afroamerikai szereplő nélkül.

2021. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Még nagyvárosban is nehéz úgy menni, hogy ne fuss bele négerbe, ázsiaiba.

Nincs azzal semmi baj, hogy van esetleg ilyen szereplő, vagy van meleg karakter. A baj ott van, ha minden áron bele tolnak egy meleget vagy több bi karaktert. A legtöbb sorozatban már lassan az összes lány bi.

2021. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Egyet tudok javasolni: keresgélj régebbi európai filmeket a '60-as, '70-es, '80-as évekből! A választék bőséges. ...de még az amerikai filmek sem voltak ezekben az évtizedekben ennyire kiszínesedve. Az még egy egészségesebb világ volt...
2021. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
egyetertek a másodikkal. se homofób se rasszista nem vagyok, nekem inkabb az a bajom ezzel hogy nagyon eroltetett. mikor vannak olyan filmek amiben pl van egy társaság, es akkor az egyik dagadt, masik neger, harmadik kínai, negyedik feher, ötödik meleg. azert ennek eleg kicsi a valószínűsége hogy a valo életbe is igy legyen, engem ezert zavar, mert nem tudjak termeszetesen csinalni azt ami tenyleg természetes.
2021. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Engem az zavar, hogy minden filmben van szerelmi szál, sokszor teljesen indokolatlan módon. Bocs az offert.
2021. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Semmivel nem zavaróbb, mint az, hogy van 4 sovány, hosszú hajú, fehér lány, akikben semmi közös nincs, egyik népszerű csinicsaj, másik "nerd", harmadik sportoló, negyedik fura.
2021. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Átesnek már a ló túloldalára. Egy brit forgatókönyvírónak az volt a problémája, mikor nézte a Csernobil című sorozatot, hogy miért nincsenek benne fekete szereplők.
2021. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
6, mondjuk ennek 80% az esélye hogy a valo életben is igy van. amit meg én mondtam (4. válasz) annak kb 0,1%
2021. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem így van.


Vagy akkor kérlek, linkelj erről, ha ilyen pontos számaid vannak, az biztos valamilyen forrásból van. Angolul is jöhet.

2021. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

nyugati irányból sokat ne remélj.


"2024-től csak azok a filmek kaphatnak Oscart a legjobb film kategóriában, amelyeknél a stáb tagjai és a film szereplői között is szerepelnek különböző kisebbségek."


most az a trendi ha egyszerre vagy négerzsidóhomokosleszbifiúlány

2021. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!