Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy térjek vissza a "normális...

Hogy térjek vissza a "normális" élethez?

Figyelt kérdés

Alapból tél közeledtével előjön az időszakos depresszióm. De ez mellé megbetegedtem, egész nap otthon voltam... Utána családtag covidos lett, ismét, utána én is. Már szinte 1 hónapja nem voltam rendesen emberek közt, sulival teljesen le vagyok maradva. Már a bioritmusom is átállt.

És most elkezdtem szorongani ezen. Ezért írtam ki a kérdést:D


2021. nov. 13. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

mindenek előtt:

NEM létezik olyan, hogy "időszakos depresszió". nem vagy szakorvos, nem tudod magadat diagnosztizálni. voltál orvosnál, van róla papírod, hogy depressziós vagy? nem hiszem. mivel akkor már kezelve lettél volna. és az "időszakos"ból feltételezem, nem ez az első alkalom, hogy depressziósnak állítod magad, mikor szar helyzetben vagy. ettől még nem leszel depressziós.

az önsajnáltatás helyett inkább menj és tanulj, hogy ne bukj meg

2021. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van papírom lol, szerinted minek írtam?
2021. nov. 14. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

az emberek 90%-a ezzel akar középpontba kerülni, hogy "jaj depressziós vagyok", szóval sosem lehet tudni

ha vissza-vissza tér (de ez még mindig nem "időszakos"), akkor keress egy új orvost, aki rendesen tud kezelni és véget vetni ennek. pontosabban ők csak rásegítenek, jórészt ezt neked kell magadban helyreállítanod a fejedben. szóval, ha ilyeneken kezdesz agyalni, foglald le magad akármivel, de leginkább a tanulás lenne a legjobb (nyilván nem azt mondom, hogy hajszold túl magad, mindenkinek kell pihenő)

2021. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!