Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen csoportokat,posztokat...

Az ilyen csoportokat,posztokat miért nem tiltja a fb? www.facebook.com/groups/Normalis.Elethez.Ragaszkodok/permali nk/1173356226396996/

Figyelt kérdés
reportoljuk ezerrel, de mégse törlik. pedig elég sok szabályt megszeg. nyíltan vírustagadó, provokatív stb.

2020. júl. 23. 10:56
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2020. júl. 23. 10:57
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy törlik előbb utóbb, amennyit jelentgetik őket :D De igazából felesleges is lenne, mert csinálnak másikat. Az ilyenek mindig arra hivatkoznak, hogy LETILTOTTÁK MERT TUDJÁK A TITKOT!
2020. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
csak fáj a butaság olyanok mint egy szekte. még a büntetést is vállalják , de maszkot sem vesznek fel.
2020. júl. 23. 11:08
 4/26 A kérdező kommentje:
szekta
2020. júl. 23. 11:08
 5/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarnak állampolgári jogokat sérteni, ugyanis ők is tudják, hogy hülyének lenni alkotmányos állampolgári jog.
2020. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Rengeteg dolog van a facebookon, amit tiltani kellene, és még is terjed... Meg ha tiltják, majd csinálnak másikat. Az embereket agyát sajnos nem lehet tiltani, a hülyék hülyék maradnak.
2020. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Pont ma akadtam rá a csoportra és egyrészt szekunder szégyenérzetem lett tőle, másrészt pedig igen erős késztetést érzek azóta is, hogy odamenjek ezekhez az emberekhez és megpofozzam őket, hátha megjön az eszük.
2020. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
de a fb is kiáll a koronavírus megfékezése mellett. Ezek meg nyíltan ellene vannak. Joguk van hozzá , de napról napra agresszvabbak ahogy látom.
2020. júl. 23. 11:28
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem FB-tiltás kellene ezeknek, hanem, hogy a védekezés akadályozása címén büntetőjogilag felelősségre vonják őket.
2020. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

És egy csomó ismerősöm tag, még az anyám is.

És ő se hisz nekem pedig olyan kórházban dolgozom ahol volt covidos beteg, láttam pár dolgot, de nem, én is meg vagyok vezetve. A maszktól egyébként már rég megfulladhattam volna, szegény én, jó lenne ha nem kellene hordani a munkában, miért is nem mentem inkább közgazdásznak. A hülye orvosok bevesznek mindent, le is fizettek a félmillával. Az.


Most Trump menti a gyerekeket, a sztárok öregednek mert nincs adrenochrome és a 4g okozza a vírust.. hopp, akkor mégis van vírus?

Nem hiszem el, hogy létezik ennyi idióta...

2020. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!