Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban tetszett régen az...

Jobban tetszett régen az oldal? A mostaniban mi tetszik?

Figyelt kérdés

Gondolok dizájnra, az oldalt látogató emberekre, kérdésekre, stb.


Az elején sokan fogadták el és háborogtak egyaránt, amikor megváltozott. Mostanra elég ideje van használatban és mind megtapasztaltuk az újat.


Jó, persze az emberekkel nem lehet mit tenni, ha nem tetszenek, nem az oldalon múlik, csak kíváncsi vagyok, mert régen azért úgy hiszem sokan voltak, sokszor ugyanazok (akik így vagy úgy, ráírtak a másikra, nem feltétlen szexuális céllal).


Szóval, mi a véleményetek?



2021. nov. 16. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem az újat, de véleményem szerint még mindig nagyon sok alapvető dolog hiányzik az oldalról ami könnyebbé tenné az életünket.
2021. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Már azt se tudom hogy milyen volt régen, pedig évekig használtam🤷‍♂️
2021. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A régi jobban tetszett, de már nem zavar egyáltalán az új, megszoktam. Most már nincs bajom ezzel az újjal sem.

Az emberek/kérdések már nem annyira. Régen jobb volt. Több volt a normális, vagy akár vicces kérdés. Most már több a troll, illetve normálisnak induló kérdésnél sem nagyon lehet komolyan beszélgetni.

2021. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
10+ éve használom az oldalt. Emlékszem, hogy nagyot változott közben, de nem emlékszem már a régi verzióra úgy igazán.
2021. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nekem kinézetben a régi jobban tetszett (bár bevallom, nekem se éles a kép, milyen volt xd). Most valahogy olyan kicsike lett az oldal tetején a Gyk logója. Arra viszont nem emlékszem, hogy volt sötét mód, szóval ez a beállítás tetszik. A szinteknek viszont nem látom sok értelmét, szerintem csak több fölösleges, kamu kérdést szül, hogy meglegyen a kellő szám, elvégre nagyobb szint, "több szabadság".


Az emberek pedig... hát, azt is lehetne mondani, hogy teljesen más világ volt. Véletlenül vagy direkt, de aki szexuális marhaság miatt írt rám, nem egyszer volt, hogy végül is kellemesen elbeszélgettünk, messze nem abban a témában, amiért írt nekem. Na meg, de ezt lehet én képzelem, az oldalon lévők között sokan mintha itt vezetnék le a feszültséget, olyan stílusban tudnak válaszolni a másiknak.

2021. nov. 16. 13:43
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

3 dolog nem tetszik, az egyik a pipa. Sokkal pontatlanabbul jelzi, hogy kinek milyen értékesek a válaszai úgy altalában.


A másik az elképesztően sok kattintás reklám.


A másik a moderátorok munkája.

Nem pusztán véleményes kérdések alá rengeteg agyhalott válasz jön és ezeket az embereket nem paterolják ki.

Azok akik 3 pipát sem tudnak elérni, minden válaszuk vagy baromság vagy hányadék.

A kérdéseket meg sokszor indokolatlanul pakolgatják át egyik kategóriából a másikba.

2021. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

5: Szerintem is ez a gond. Olyan sok bunkó, bántó, sértő írás van már.

Régen is voltak hülyeségek, kamukérdések, de legalább viccesek voltak :)

2021. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Én is alig emlékszem a régi dizájnra, nem nagyon érdekel a kinézete. Az nagyon jó, hogy már látjuk az addigi válaszokat, miközben a sajátunkat írjuk.

Szerintem kicsit több a kis tini meg troll, mint pár éve, akik szándékosan "vicces" kérdéseket meg válaszokat irkálnak. Én szeretem a vicces dolgokat, de ezek iszonyat gagyi, gyermeteg "poénok", irritálóak.

2021. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
A közösség valóban jobb volt régebben.
2021. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Egy dolog nem tetszik a "pipás" rendszerben. Leírom, miért: van, aki több, mint tíz éve rendszeresen válaszolgat a kérdésekre, de mivel sokszor és több kategóriában (igaz, minden kategóriában más a pipa, én politikában vagyok kb. 3 pipás, mert ott mindig lehúznak, ha kell, ha nem, ott mennek a legnagyobb viták).

A lényeg, hogy nem lehet behatárolni azt, hogy egyesek azért 4,5 pipásak, mert két hete regisztrált csak és mindig másik fiókot nyit, vagy azért, mert hosszú éveken át tartja a szintet és normális válaszokat ad, azért magas a százaléka, amit ugye csak saját maga lát az ember, ha megnézi a statisztikáját.

Én pl. mindig megnézem, mennyire értékelték a válaszom, mert ha már írok, érdekel, mennyire volt hasznos. MOST ez már valahogy összeolvadt. Az is sok pipás, aki újonnan regisztrált, és az is, aki aránylag hosszú ideje itt van. Nem fair.

Nekem a régi verzió jobban tetszett, és/de ha már változtattak, akkor nem így oldottam volna meg. És igen, vannak hiányosságok bőven, de nem látunk bele, miért nem fejlesztenek másképp az üzemeltetők.

2021. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!