Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett divat hülyének...

Miért lett divat hülyének lenni? Semmi sem érdekli az embereket?

Figyelt kérdés
Egyre többször jön szembe, hogy már alap készségek sincsenek meg. Nem akarnak az emberek gondolkodni? Jó belesüppedni a semmibe és suttyóvá válni. Nem akarom elhinni, hogy ez normális.
2021. nov. 16. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Rossz közegben vagy, ami téged is minősít.


Nekem minden ismerősöm egyetemet végzett vagy még tanul és sehonnan sem látom ezt. Mindenki próbál fejlődni különböző szintereken különböző sebességgel.


Amugy a "készség" egy öröklöt adottságot fed, amit lehet fejleszteni, de ha valaki valamiben rossz nem feltétlenül önhibája.


Szóval feltételezem nem ezt a szót akartad használni.

2021. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, aki tisztában van az élet dolgaival sokkal szomorúbb, keserűbb életet él. Bürokrata rendszer, mindenért fizess, háttérhatalom akik politikai bábokat irányítanak stb

Mit tudsz ezellen tenni? Semmit!

Inkább nézz valami jutubos szennyet és zárd ki a világot. :D

2021. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves egyes, az írás az olvasás is készség számomra, ahogy a matematika alapjai is. De ilyen készség, hogy köszönsz, hogy tudsz nyilvánosan viselkedni. De már egy üres csekk is zavart okoz az erőben, ha nem a megszokott előre nyomtatottal találja magát szemben. De a háztartás vezetése is okoz gondot, mert egy tiktok trükk mégsem okoz csodát. Buszon 16éves istencsászár mert kilépett az iskolából, és rengeteg a szabadideje.


Jelenleg ismét főiskolás vagyok(igaz már csak levelezőn), és pl az érett felnőttek is nyígnak, hogy hát a tanár nem adta oda, nekem érdekes megvan az anyag, mert ott van az ajánlott irodalom listában amit az oktató kér... Más oldja meg helyette, leginkább semmit se kelljen tenni eredményért. Gondolkodni se kelljen.

2021. nov. 16. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Vannak a hülyék, és van 1es, aki még rosszabb: rosszindulatú. Egyből belerúg a kérdezőbe, az első mondatában.. neeem, az eszébe se jut, hogy a jót feltételezze.. az ilyen ember a legalja, ezerszer rosszabb, mint egy hülye.
2021. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezd megjelenni a 11 év hatása.
2021. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De szerinted több most a hülye, mint mondjuk 10 éve? Szerintem ugyanennyi volt, nem látok változást. Esetleg az igaz lehet, hogy az internet miatt kicsit elkényelmesedtünk.

A 4-es válaszáról jutott eszembe, hogy én is gondolkoztam ezen régebben, és a rosszindulatot valóban sokkal nehezebb elviselni, mint ha valaki esetleg buta, tájékozatlan...

2021. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem biztos, hogy ugyanennyi volt a hülye.

Ma a főleg tiniknek sokkal több a lehetőségük hülyének lenni illetve hülyeségre nevelődni.

Tisztelet a kivételnek a legtöbbjük eleve hülyéket követ és néz a szabadideje nagyrészében a neten.

Azért ez korábban teljesen másképpen nézett ki.


Persze mindig hülyék voltak a tinik nagyrésze, mi is hülyék voltunk, de nem feltétlenül mnodanám, hogy ugyanannyi most is.


Az én tinikorom nagyjából pont a fele tartozott ebbe a modern agymenésbe, és én azt láttam, hogy egyből még nagyobb hülyeségekre vett rá minket ez az egész.

És azért 8-10 éve még eléggé gyerekcipőben járt ez a dolog és még inkább értelmesebbek "tanitották" a fiatalokat, mert valahogy fel kellett törni, de ami mostanság megy az nekem is baromi durva.

2021. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!