Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek,...

Miért vannak olyan emberek, akik utálják a divatos embereket, erre most Ők is ugyan olyanok lettek? Irigykedésből utálták az ilyet?

Figyelt kérdés

Osztálytársam, utálta ezeket a lányokat, akik műkörmöt jhordanak, festik a hajukat, divatos cuccokban járnak, iPhone telefon, szóval ilyen stílusuk van.

És most meg Ő is ilyen lett... Befestette a haját, először csak a körmét festette, most már műkörme van neki is, és kivágott cuccokban jár, toppokban, meg magassarkúban, akkor ilyen váltáskát hord már, az a vékony szárú farmer...

Előtte meg sportcipő, bő farmer, háti táska.


Most miért lett ilyen? Előtte úgy szidta ezeket, akik ilyen cuccokba jártak, r**ancozta őket.

De féltékeny volt rájuk, azért utálta őket? Most ugyan olyan lett szinte mint akiket utált eddig évekig.



2013. dec. 1. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem próbál beilleszkedni, ha végignézel az úton, bárhol, sajnos mindenütt így öltözködő fiatalokat látsz. Úgy gondolhatja, ha ő nem öltözik így, akkor ő senki. És sajnos sokan le is nézik, ha valaki nem olyan mint ők.

De az is lehet, hogy csak kezd felnőni, és szeretne ő is "divatolni".

2013. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen az az oa.


Pl:. én se bírom őket túlságosan. És nem is barátkoztam velük sosem. Tudod mi volt az oka nálam? Az osztályban voltak olyanok akik ezt nem tehették meg. Nekik milyen kellemetlen lehet ez, hogy tök szűkösen élnek és közbe látják, hogy némelyik gyerek meg csak úgay dobálja ki a pénzt mind hülyeségre.


Persze, én is megtehettem volna, hogy beállok a sorba a sok divatmajom közé de nem tettem.

2013. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg irigy volt vagy csak megvaltozott a velemenye. Egyebkent meg ha kinovod minden gatyad alig talalsz a boltokban olyat ami nem divatos, meg a turkalokban is egy csomo divatos dolog van.
2013. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!