Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek ilyen lányok?

Léteznek ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Nem jár bulizni, nem szeret a társaság középpontjába lenni,nem kavar több emberrel.

Nem teszi ki magát, se utcán, se neten. Illedelmes, nem cigizik,drogozik. És ez mellet persze nincs semmilyen mentális betegsége, ferde hajlama.


Igen, én ilyen vagyok fiúba. Legtöbbször az a baj ismerkedésnél hogy nem vagyok nyitott, nem járkálok bulizgatni, nem követem a trendeket, stb stb. Nem bújom a közösségi médiát. És ilyen furán tekintenek rám ezek után... Maradi lennék?

Nem szeretnék senkit degradálni, de konkrétan a drogos alkoholista, proli, tiszteletlen, céltalan sablon fiúk sokkal sikeresebbek ezen a téren mint én.


2021. nov. 16. 22:02
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
98%
Igen, csak nem biztos, hogy ők a legszebbek.
2021. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nincs igazából különösebb elvárásom. Ha higiénikus és igényes, akkor sok baj nem lehet.
2021. nov. 16. 22:10
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Neked is van mentális bajod, pl. a nagyfokú zárkózottság, ami komoly probléma. Miért húzol magad köré egy védelmi falat? Mi/ki elől akarod magad ennyire megvédeni vagy elzárni?
2021. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szép eszmefuttatás, úgy gondolod valós is? Kérdésre válaszolj ha tudsz, ha nem akkor ne.
2021. nov. 16. 22:12
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha léteznek is, elég sokáig kéne keresned, hogy egyet is találj, ha nem jár szórakozni, meg konkrétan sehová se, jó kérdés, hol tudnád meglelni.
2021. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Én ilyen vagyok, csak depressziós. Emiatt valósulnak meg a fenn említettek. Ha nem lennék szorongó típus, nem lennék én sem ilyen.
2021. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem ismerkedsz nem igazán találsz ilyen lányt.

De szerintem is csak jobb azt mondani hogy "hát én ilyen vagyok fiúban" mint beiamerni, hogy nem... Abszolút nem akarsz ilyen lenni csak szorongó, zárkózott ember vagy

2021. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
Jajj megérkezett az ügyeletes különleges hópihe. Biztos hogy azert nem akarod, hogy a majdani baratnod buliba jarjon, mert felsz attol, hogy megcsal es inkabb csak magadat akarod ezzel vedeni?
2021. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mi a bajotok? ._.
2021. nov. 16. 23:01
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

Az általad leírt ember és az, hogy ne legyen mentális beteg, paradoxon 😂


Van, ami ebből teljesen jogos nyilván, de aki egy az egyben így jellemzi magát, azt küldeném is pszichológushoz

2021. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!