Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még ilyen lányok? -...

Léteznek még ilyen lányok? - Többi lent👇 (please, intelligent people)

Figyelt kérdés

Titokban kedves, odaadó, törődő, visszahúzódó lányok, akiket talán még is strébernek tituláltak kiváló értelmi képességeik miatt. Műveltek és nem káromkodnak. Szeretnek olvasni és szeretik az igényes klasszikus vagy esetleg puha jazz zenét.

Lányok, akik olyan (-rég elfelejtett vagy talán kihalt-közel keresztényi) erkölcs szerint élnek miszerint, "nem fekszünk le bárkivel egy-két hónap után, egyáltalán nem dohányzunk és nem iszunk".

Lányok, akikben még megvan az a megtörhetetlen törekvés az igényességre, a tisztaságra, a műveltségre, tudásra, önismeretre és egyfajta rendérzetre.-No persze nem az OCD-s, mániás fajtából.

Álmodozom csupán vagy túl sok Hollywood-i filmet néztem volna és kezeltessem magam?



2021. szept. 27. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elbaszott keped van a szerelemrol, ha azt hiszed, hogy csak "tiszta" lannyal lehetne jo kapcsolatod. A szex meg nem rossz dolog, sem neked sem pedig a parodnak (jobb esetben, ha figyelmes es odaado vagy ami hogy is lehetnel, ha semmi tapasztalatod nincsen).
2021. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen léteznek ilyen lányok, de nem tartom normálisnak hogy valaki ilyen elvárásokat állítson egy kapcsolatban vagy akár barátságban a másik felé. Persze megvan hozzá minden jogod, de ne csodálkozz ha hoppon maradsz.
2021. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkoztam ilyennel. <-- Ezt jól értelmezzétek, nem állítok semmit.

Találkoztam kereszténnyel, olyannal amit leírsz, de ő is odaadta volna magának egy sablon srácnak, csak a srác éppen leszarta.(Nem kapott még visszautasítást szerintem, vagy idk)

És még sorolhatnám a hasonló sztorikat.

Szóval nem hinném hogy van ilyen, esetleg épp egy szerepet játszik meg, de nem ilyen.

2021. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Emberkék, nem a kérdezőt kell kioktatni, ha egy nőnek magas elvárásai vannak, lehet a másik nemnek is.

Válaszolni a kérdésre a legjobb tudásod szerint.

2021. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, léteznek
2021. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
igen biztos vannak olyan emberek, akik nem rémülnek halálra, ha kilométeres listával érkezel az első randira elvárásilag....
2021. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha te olyan férfi lennél, aki méltó párja egy ilyen nőnek, akkor biztos találnál is ilyet.:)
2021. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
az a baj az ilyen elképzeléshegyekkel, hogy gondosan eltervezted milyen legyen az illető, de a gyakorlatban csak csalódások fognak érni, ha foggal körömmel ragaszkodsz a listádhoz. itt vagyok pl én, minden dicsekvés nélkül állítom, hogy okos vagyok, kedves, intelligens, gondoskodó, sokat olvasok és klasszikus zenét hallgatok, de igenis fogok káromkodni ha úgy hozza az élet, és nem játszom szenteskedő antialkoholistát, hogy "az alkohol rossz, értem?!". és nagyon nem bírom azokat az embereket, akik élik az életüket adott módon, és meg vannak róla győződve, hogy minden, ami attól csak kicsit is más vagy eltérő, az az ördög műve.
2021. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy létezik, van pár milliárd nő a bolygón, bármi lehetséges.

Bár jó hogy nem katalógusból választasz párt, csak a lélek marad ki az egészből. Lehet meg van mindez valakiben, de az nem jelenti feltétlenül, hogy ebből vonzalom is lesz, vagy egyáltalán boldogság.

Nekem úgy tűnik, hogy soha nem voltál még szerelmes, kapcsolatod se volt még, csak van egy elvárások patika pontosságú lista alapján, hogy milyen embert tűrnél meg és esetleg tudnál szeretni, de ez nem így működik. Ebből pont az emberi tényező marad ki, hogy mindenki változik, tanul és hibázik. Ha az elején esetleg valaki tud így viselkedni, de egy ponton valamiért eltér, akkor neked ennyi volt a nagy szerelem vagy mi?

2021. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Hahaha én ilyen voltam és a kutya se volt ezekre a tulajdonságaimra kíváncsi. Megváltoztam, na és? (Kivéve talán a jazz, az nem stimmel, de nem vagyok az ellensége sem.)

Rájöttem, hogy nem leszek attól rosszabb ember, ha már képtelen vagyok mindösszesen a belső értékeimre koncentrálni, mivel az úgysem érdekel senkit ebben a rohanó világban.

Próbálom megtalálni a helyem úgy, hogy ne menjek tönkre.

2021. szept. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!