Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki hirtelen idegesítő lett?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre h hirtelen kezdtek el ok nélkül kerülni az emberek aminek az okát nem tudom. Változtatnék a viselkedésemen ha arról van szó. Csak nem tudom mit csinálok rosszul

2021. nov. 17. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Azt te tudod, hogy milyen vagy, azt nézd meg, hogy mi az, ami után elkezdenek kerülni és azt kerüld. Én is ezt csinálom, néhány tök alapvető dolgot nem mondok már el magamról, mert ha megteszem eltűnnek, pedig szerintem semmi extra nincs benne, de ezek szerint mégis.
2021. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyszerűen rájönni. Pedig nagyon szeretnék
2021. nov. 17. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg azokat az embereket, akik kerülni kezdtek. :) Mondd el, hogy semmi rámenősség, vagy kattantság, csak szeretnél az önismeretben fejlődni, ezért kéred, hogy őszintén mondják el neked mi nem oké veled.

Persze készülj fel lélekben a válaszokra!

2021. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hozzátenném: néha semmit se csinálsz rosszul. Az emberek összevissza vannak, nekem több olyan volt, hogy random megutáltak/ vagy én őket, egyszerűen egy nap nem bírtam elviselni valamelyik ismerőst. Vagy besokalltam. Szóval, igen, kérdezz rá, de ha nem válaszolnak/nem akarják megmondani, lehet ők se értik mi bajuk van. Vagy semmi bajuk veled konkrétan, csak épp nem akarnak veled lenni.
2021. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy lányt kérdeztem aki amióta a másik 2 barátnőmmel jóba lett azóta kerülni kezdtek és azt mondta semmi baja nincs velem. Illetve tegnap láttam hogy már saját Messenger csoportot is csináltak saját maguknak amiben csak 3an vannak benne szóval szerintem őket hagyom
2021. nov. 17. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!