Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha számomra...

Miért van az, hogy ha számomra idegesítő szituáció lép fel, akkor hirtelen ideges leszek és meggondolatlanul cselekszek?

Figyelt kérdés

Pl, ha valaki sokat beszél hozzám vagy kérdezősködik valamiről, és tudtára hozom, hogy nem érdekel de folytatja az annyira idegesít, hogy kséz, nem tudok visszalépni valahogy ez tudat alatt zajlik le bennem, amíg vagy felállok keresek valamit, és belekötök, hogy pl ez miért van így, nem így kéne lennie, vagy bármi, tehát így én idegelem ki azt aki eddig engem.

de ez nem szándékos, valahogy tudat latt van, mert nem olyan dolgokba kötök bele, csak a stílus más, agresszív vagyok, és úgy közlöm a dolgokat.

pl ma ez se volt elég, hogy kötegedtem, amikor elüldöztem itthonról mindenkit nem íbrtam ki hogy ne csapjak rá ököllel egyet az üdítős dobozra amikro visszaültem a gép elé, és most nyugodtam le.

ez valami hirtelen harag, ez tulajdonság?


2014. márc. 28. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:

1 óra szöveg ezt hozta ki belőlem :D

ha fél napig dumálna nekem valaki meg kérdezősködne arról amit telibefsok akkor tuti szétvernék mindent :DD

msot vicc de amúgy nem, ez teljesen komoly helyzet ha életbe lép

2014. márc. 28. 19:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Számolj lassan magadban, az sem baj ha 1000-ig kell, csak nyugodj meg! Én kevésbé vagyok hirtelen haragú, de mostanában annyi hülyeség zajlik körülöttem, hogy folyton idegbeteg vagyok, és a számolás többnyire beválik.
2014. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én folyton elfeljtek számolni. Viszont amikor felhergel valaki pl. az értetlenségével akkor beszélhet kb. 20-30 percig ennyi idő alatt kiürítem az agyam és újult erővel nem hallom meg amit mond. Olyan lesz mint az elmosódott zaj. Ezt 3 perc alatt fejlesztettem ki. Sok sikert!

Még ott van a sírós, az ölelős de és a sport féle levezetés.

2014. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hirtelen haragúság egy tulajdonság, igen. Férjem is ilyen, és náluk az összes férfi a családban, szóval még öröklődik is. Tudja magáról, zavarja is, próbál odafigyelni, de benne van mélyen. Ami fontos szerintem, hogy figyeld meg mi hoz ki a sodrodból, mi idegesít másokban pontosan. Tudom, rosszul hangzik, de ezek a dolgok igazából saját magadban zavarnak téged. Érdemes befelé figyelni, így talán meg tudod oldani.
2014. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!