Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a helyzet munkanélküliek? ...

Mi a helyzet munkanélküliek? Hogy bírod?

Figyelt kérdés

Nyugodtan írj,meséld el részletesen mert engem érdekel,nem fogsz vele untatni csak bátran és nyugodtan. 🙂


Mióta vagy munkanélküli?


Mivel foglalkoztál mielőtt munkanélküli lettél és hány évet dolgoztál ott?


Életed során mit dolgoztál eddig?


Milyen végzettségeid vannak?


Miért lettél munkanélküli?


Hogy érzed magadat álltalában?


Mit érzel mostanában?


Szereted magadat?


Szeretsz élni?


Mi motivál?


Hogyan veszed rá magadat hogy talpra állj és tovább csináld éld az életedet?


Mivel szeretnél leginkább foglalkozni?


Milyen munkát keresel most éppen ha keresel?


Jelenleg hol tartasz most az életedben? Meg van minden amire szükséged van?


Merre élsz? (Megye is elég ha nem akarod elárulni nagyon)


Van párkapcsolatod?

Ha igen hogy jöttetek össze és mióta tart?

Ha nincs miért nincs? Később szeretnél?


Mit vársz az élettől?


Vannak barátaid? Ha igen hogyan ismerkedtél meg velük?

Ha nincsenek akkor miért? Szeretnél később barátokat?


Milyen volt az eddigi életed?


Fogsz valamit változtatni az életedben?


Mik a terveid a jövőre nézve?


Hol látod magadat 5 év múlva?


Van valamilyen hobbid?


Hogyan alakul egy napod általában?


Mi a nemed és korod?



Szép napot kívánok.🙂



2021. nov. 18. 11:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
73%

Augusztus óta vagyok munkanélküli. Megunta a rabszolga felállást. Azon gondolkodom, hogyan ne legyek alkalmazott. De inkább csak iszogatok. Egyre többet. Felélem az 5 millios tartalékom. Franc se bánja. Úgy sem lesz soha 70 millióm saját csótányos panelre...

Élvezem amég lehet, aztán fejbelövöm magam. :/

2021. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy tök jó terv amugy
2021. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
2 éve kisebb megszakításokkal az vagyok. Mindig kifogom azokat a cégeket ahol leépítés van... de nem bánom, rengeteg időm van magamra és ha a tél nem lenne simán ellenék igy életem végéig. Tartalékom lassan elfogy, azon filózok egyek vagy fűtsek. Igazából nem baj ha nem eszek sokat és a napok azzal fognak telni hogy bejárom a környéket fáért. :)
2021. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
17%
3 mas válaszoló, remélem ott rohadsz majd meg, xd nyomorult
2021. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
28%
5# Egyetértek veled! 🤚
2021. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
47%
Oké, megyek portásnak hozzád. Még a szemedet is kilopom 😎😇
2021. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve, amikor a covid miatt lezárások lettek és online oktatás. Sajnos rendes munkám még sosem volt, egyetem mellett diákoztam ugyan végig, de nyílván nem a szakmámban. Sajnos nekem a továbbtanulásom kihúzódott 30 éves koromig (betegség és depresszió miatt), de mentségemre szóljon 3 végzettségem lesz, abból 1 diploma és egészségügy mindhárom. Sajnos semmi sem motivál, csak a szégyenérzet. Alig várom, hogy legyen végre munkám, ahova legalább nem utálattal megyek be. Gondolkodtam azon is, hogy külföld, de egyedülállóként, kudarcot vallott kapcsolatok után ez sem motivál. Nincs kiért törnöm magam, max az állatmenhelyeknek mégtöbb juthatna. Most az a célom, hogy lezárózzak az utsóból is és keressek munkát, elköltözzek valami hegyvidékre akár. Saját ingatlanról már nem álmodozom amúgy. Napom a macskákról, a háztartásvezetésről és a kertről szól plusz a tanulásról. Igen, sajnos otthon lakom jelenleg...Másik, ami motivál abban, hogy végre fejezzek be mindent és legyen munkám az, hogy szeretném pótólni az életemben az olyan dolgokat, amik kimaradtak. Pl. néhány helyre eljutni, kipróbálni a siklóernyőzést, edzésként légtornára beíratkozni és végre megírni a regényeimet, történeteimet, amikre végül sosem marad energiám, mert mire odajutnék agyilag lefáradok. 29N
2021. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
21%
Munkaerőhiány van. Mindenhol hirdetést olvasok.
2021. nov. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy én annak számítok e emiatt hogy csak napi bejelentéses munkahelyeim vannak
2021. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagy munkanélküli? Mióta elvégeztem a sulit,nem évekről,hanem hónapokról beszélünk.


Mivel foglalkoztál mielőtt munkanélküli lettél és hány évet dolgoztál ott?

Semennyit,pályakezdő vagyok aki kutyának se kell.


Életed során mit dolgoztál eddig? Suli mellett mindenféle maszekocskát,ásás,lapátolás,csak fizessenek ki.


Milyen végzettségeid vannak? Egy szakmám van,semmi több.


Miért lettél munkanélküli?Mert kb kutyának nincs szüksége az emberre itt,ha nincs legalább 1-3 év tapasztalata. Ez a minimum.

Néhány helyen már 5-10-re vágynak.



Hogy érzed magadat általában?

Kevert,szerintem bipoláris mindenféle mániákus depresszió bigyula.


Mit érzel mostanában? Olyan levert vagyok,úgy érzem hogy egy csalódás vagyok.


Szereted magadat?

Nem éppen.

Szeretsz élni?

Amúgy igen,de így nem.


Mi motivál? Most éppen értesíteni fognak majd valamikor,hogy még ebben az évben indul-e a képzés,amire megyek az 2,5 hónapos.

Vagy január,de még lehet hogy ebben az évben.

És remélem akkor már találok. Hál Isten fizetnek is valamit azért,hogy elvégezzem.


Hogyan veszed rá magadat hogy talpra állj és tovább csináld éld az életedet? Hát ez jó kérdés,talán kénytelen vagyok mert öngyilkos nem lehetek. Sok dolgot elrontottam,mindenhol anonimnak kellett volna maradnom,stb és akkor nem lenne a halálom után sok el nem tüntethető dolog,amit nem akarok hogy bárki is tudjon...

Mert rám tartozik...

Tipikusan az az érzés,mikor gyerek vagy és anyád elmondja a szomszédnak,hogy bexartál tegnap és hogy a szomszéd nemsokára jön át kávézni...


Mivel szeretnél leginkább foglalkozni?

Szeretnék egy karriert,szeretnék egy fontos ember lenni,akin sok múlik.

Nem mindent írhatok le,de ez legyen elég.


Milyen munkát keresel most éppen ha keresel?


Jelenleg hol tartasz most az életedben? Meg van minden amire szükséged van?

Hát...Hogyne...


Merre élsz? (Megye is elég ha nem akarod elárulni nagyon)

Hát...Nem oszt nem szoroz,mi lenne belőle ha leírnám?Nem nyernék rajta semmit se én,se más...

Megtartom magamnak.


Van párkapcsolatod? 2019-ben volt az utolsó...

Álmodozok róla.


Ha igen hogy jöttetek össze és mióta tart?



Ha nincs miért nincs? Később szeretnél?

Húúú.......

Hát nem az önbizalom királya vagyok.

Nincs problémám azzal,ha beszélgetést kell kezdeményeznem,stb viszont van egy határ ahol már sebezhető vagyok.

Melót keresek,tehát egy nő szemébe jelenleg csődtömeg vagyok és nem chad.

Nemsokára lesz is,elvégzek pluszba valamit,és megyek.

Na de a másik hogy már annyi rossz szót kaptam mindenféle embertől,hogy egyszerűen.... Mindegy...

Értem,más kultúra,lehet hogy a magyar kultúrában én nem vagyok szép.

Ennyi.

Illetve,voltak már kellemetlen élményeim. Nem gondolnám,hogy készenlétben 12 túl nagy méret lenne. Nem sok önbizalmam van.

Tehát vannak gondok,amiket meg kell még oldanom,és ameddig nincsenek meg addig nem vagyok egy beszámítható,talpraesett férfi.



Mit vársz az élettől?

Halált vagy szabadságot,a szabadság pedig számomra nyilván más fogalom,mint másoknak.

Vannak barátaid? Ha igen hogyan ismerkedtél meg velük?

Néhánnyal kocsmában,ex melós ismerősök.

Nagyon kevesen.


Ha nincsenek akkor miért? Szeretnél később barátokat?


Milyen volt az eddigi életed? Hát nem kívánom senkinek,még a rosszaknak sem...

Jézus szerintem már gyertyát gyújtott,szegény gyerek,és még én azt hittem hogy...


Fogsz valamit változtatni az életedben?

Igen,már írtam hogy megyek tanfolyamra.


Mik a terveid a jövőre nézve?

Melóhely,edzés(ismét,mint régen mikor jobban néztem ki),ha az íratlan morális szabályok engedik akkor esetleg barátnő,pár jóbaráttal több.

Meg más helyeken való élet,más helyek látogatása.


Hol látod magadat 5 év múlva?

Vagy holtan,vagy úgy hogy minden bevált.


Van valamilyen hobbid?

Volt,mostanság a hobbim már csak zenehallgatás,találkozás ismerősökkel,alkalmi meló keresés,mert nem fix,de lehet hogy még az évben indul a tanfolyam. Úgy meg nem akarok bejelentett helyre menni,hogy felmondok 1 hét múlva,naponta megkapom adómentesen a pénzt úgy jobb.

Hogyan alakul egy napod általában? Eddigiekben munkakeresés,lehetőleg pályakezdőket is felvevő helyek keresése,punnyadás,néha találkozgatás ismerősökkel,zenehallgatás,és marha sok gondolkodás...


Mi a nemed és korod? 20 F

2021. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!