Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket érdekel, hogy mi lett...

Titeket érdekel, hogy mi lett egy kérdezővel hetekkel, hónapokkal a kérdése kiírása után? Mármint olyanokkal, akik a saját életükkel kapcsolatos kérdést írtak ki.

Figyelt kérdés

Például volt egyszer régen egy leszbikus nő, akinek a párja azt akarta, hogy a kérdező szüljön gyereket nekik. A kérdező viszont nem szeretett volna se terhes lenni, se gyereket szülni. Csak a kérdést tette fel és néhány kommentet, de nem derült ki, hogy végül bevállalta-e a terhességet.

Vagy pár hónapja az a férfi, aki a frissen felszerelt kamera felvételéből tudta meg, hogy a felesége az újonnan épített házukban csalja meg a kb fél éves gyerekük mellett.


2021. nov. 19. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Nem fordult meg a fejemben, nincs erre időm, túl jó , pörgős életem van ahhoz, hogy másokkal foglalkozzon a báttya

23F

4x testépítő bajnok

2021. nov. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Na...állandóan itt lógok, de lemaradtam ilyen izgalmas részekről???
2021. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Engem nem, nem is szoktam ezeket megjegyezni. Mostanában ráadásul az érdekesebb kérdések 99%-a amúgy is kamu.
2021. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nagyon is. Nyilván sok a kamukérdés, de sokan írnak ide magányukban, kétségbeesésükben a valódi problémáikról. Sok kérdezővel együttérzek. Volt is, akinek írtam privátot, de a legtöbben nem szokták szeretni. Tiszteletben tartom ezt, de sok történetnek a folytatása érdekelne.
2021. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

#3:

A ti fejetekben kamu csak minden, ez valami bekattanás nálatok.

2021. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Szokott érdekelni a folytatás, igen.


Voltak kifejezetten kétségbeejtő esetek is itt és jó lenne tudni, hogy happy end a aztori vége és van remény arra, hogy idővel mindenki megtalálja a boldogságosságot.

2021. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Engem érdekelne, különösen, ahová hosszabb választ írtam, konkrét tanácsot adtam, hogy megfogadta-e a tanácsot, sikerült-e változtatnia az életén, rendbe jött-e az a problémája stb.
2021. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Amikor komolyabb kérdésekről van szó, ahol együtt tudok érezni a kérdezővel, mert nem tartom hibásnak, igen. Pl. volt a családi kapcsolatokban egy olyan kérdés kb. 1 évvel ezelőtt, hogy abból voltak a feszültségek, hogy a férj húga szellemi fogyatékos, és bántalmazta a közös gyereket, és a férj és a család azt akarta, hogy attól még járjanak át egymáshoz és bratyizzanak, meg attól még pénzeljék a csajt... ott egy ideig mentek az update-ek... sajnos a férj úgy döntött, hogy a húga és a "család" fontosabb, és elváltak végül, és azután is ment a huzavona... na ott pl. érdekelne, hogy azóta változott-e vmi.
2021. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Azért az a második eset elég durva.
2021. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 11:29-es: azt én is olvastam. A válástól is dereng valami, de már nem emlékszem a végére, hogy mi lett.


ma 11:50-es: a kamerás lebukásosra gondolsz?

2021. nov. 19. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!