Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen ismerőss...

Mit lehet tenni ilyen ismerőssel? Egyszerűen miután el váltunk a találkozás után, roszul érzem magam pedig nem így kéne nem?

Figyelt kérdés
Tipikusan az okoskodó, ő mindenkinél mindent jobban tud, majd ő meg mondja a frankót. 1 évvel fiatalabb nálam a pasi... Akár kivel nem értettem egyet mégse éreztem magam szellemileg így le húzva, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzák meg. Nem igazán szeretnék többet se beszélni se találkozni mert utána mindig mintha ki facsaetak volna.ez miért lehet? Baszus muszaly volt le tiltani mert egyszerűen rosz kozerzetem van tőle. N28
2021. nov. 19. 11:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést át írt pár szót '
2021. nov. 19. 11:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért találkoztál vele? Randi?
2021. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, régi ismerős... Ezer éve találkoztunk utoljára gondoltam miért ne... Hát nem kelett volna...
2021. nov. 19. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
De most akkor mi a kérdés? Letiltottad, gondolom akkor innentől kezdve nem tud elérni, max telefonon. Hát ha ennyire rossz volt vele találkozni, akkor nem kell vele többet találkozni.
2021. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!