Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit teszel ha találkozol egy...

Mit teszel ha találkozol egy ismerőssel az utcán aztán fél óra múlva megint meglátod?

Figyelt kérdés

És miért teszed azt?


-nem foglalkozol vele

-odabiccentesz

-befordulsz az első boltba

-egyéb?



2017. máj. 31. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Egy szolid kis mosoly. Főleg ha hölgy az illető.


Nem csak az utcán, pl. a munkahelyen is. Vagy, bármilyen jelzés a köszönésen kívül, mely arra utal, hogy észrevettük. "Megjavították már a fénymásolót, Annácska?" tökmindegy, csak tudassuk vele, hogy megláttuk. De általában a mosoly a nyerő.


"Harmadik típusú" találkozások férfitárssal: "ha még egyszer összefutunk meghívsz egy sörre!" :)


A "nem foglalkozol vele" és a "befordulsz az első boltba" módozatokat nem tudom hova tenni, ez hogy jött?

2017. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélgettünk az első találkozásnál, akkor lehet lazá folytatni, pl. "látom hamar végeztél az ügyintézéssel" vagy amit az adott helyzet megkíván.


Vagy csak intesz neki.

2017. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

azt tudom hogy ha vki elfordul az egyértelmű ellenszenv


Viszont ma összefutottam egy ismerőssel köszönésen kívül váltottunk pár mondatot, egyébként egy beszédes típus tehát máskor találkozáskor ő is kezdeményez egy rövid csevejt.

Ma viszont mikor másodszor észrevett befordult az első boltba. Ezt nem tudom mire vélni, hogy akkor a jópofizás csak a felszín és egyébként nem csipáz, vagy egyszerűen csak nem tudta mit csináljon második találkozáskor?

Mert én hasonló esetben egyszerűen csak odabiccentenék vagy vmi.

2017. máj. 31. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy el volt gondolkodva. Vagy felb_szták az agyát.
2017. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem igazán vagyok közeli kapcsolatban vele, csak mosolygok. Ha jóban vagyunk, köszönök még egyszer és azt mondom, rég találkoztunk :D
2017. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az új csaja volt vele, lehet a csajnak nem voltam szimpatikus
2017. máj. 31. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak mosolygok, és talán még köszönök is neki :)
2017. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mosolygok és esetleg biccentek mellé. Még akkor is ha esetleg nem szimpatikus, de sosem fordulnék el vagy 'bujnák' el az első boltban. Számomra az bunkóság lenne.
2017. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, évekig nem láttuk egymást, aztán összefutottunk az utcán, beszéltünk pár mondatot. Pár óra múlva Budapest másik felén megint szembejött! Röhögtünk és ment tovább mindenki a dolgára.


Nem láttuk a szituációt, de miért gondolod, hogy miattad ment be a boltba és amúgy nem volt dolga ott?

2017. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jöttek felém, megtorpantak, egy éles kanyarral visszafordultak a bolt ajtaja felé
2017. máj. 31. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!