Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Covid vakcináka...

Mit gondolsz a Covid vakcinákat népszerűsítő kampányokról?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Több kellene belőlük, mert túl kevesen vették még fel az oltást.
Az elsődleges céljuknak kellene lenni, hogy az emberek ne legyenek bizalmatlanok.
Túlságosan diktatórikus jellegük van.
Inkább ellenállást váltanak ki az emberekből.
Fölöslegesek, mert úgyis lesznek, akik nem oltatják be magukat.
65 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
belőlem ellenszenvet vált ki, hogy 1x azt mondták hogy nem kötelező, de azért mindenkire ráerőltetik valamilyen módon.. ha máshogy nem akkor fenyegetéssel.
2021. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Hánynom kell tőlük és azoktól is akik egyetértenek a kötelező oltással.
2021. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
16%
Nem akarok nanokamerákat a testembe fecskendezni! 😭
2021. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
21%
Nanokamerákat? Oszt mit néznek azok ott bent, az arteriád falára feltapadt plakkot a büdös bagótól? Nem hogy örülnél neki
2021. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Mar hiteltelen.

2 volt az ajanlott, aztan most jon a 3., 4.

A lofaszt ...

2021. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%

Ha kellene egy képet választanom a törikönyvekbe, ami 2021 Magyarországát jellemi, nem tudnám eldönteni, hogy a benzinkutak ártábláját, vagy a vigyorgó Győrfi Pált raknám-e bele.

Iszonyú cringe, mondom ezt úgy, hogy három oltás van bennem. Le kellene állni, aki akarta, beoltatta magát, aki eddig nem tette, az elvbúl nem is fogja. A lehetőséget meg kell hagyni, de így promótálni nem érdemes.

2021. nov. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Egyet sem láttam.
2021. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Hülyeségre költik a közpénzt. Az influenza ellenit nem reklámozták így. A Soros lejárató kampányhoz hasonlít. Mi értelme van kiírni mindenhova ami egyértelmű, hacsak nem a saját igazát akarja elhitetni...
2021. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
#5 akciós az oltás, mert többet vettek, mint amennyit kellett volna. Lejár a szavatossága, hát eloltják..
2021. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%
Nen vagyok fideszes, jobbikos vagyok. Engem nem zavar, mert én bevagyok oltva, sose voltam ellene. Ez csak azokat zavarja, akik oltásellenesek.
2021. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!