Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek egyik;2 nagy;félelm...

Az emberek egyik;2 nagy;félelme mostanában a 5(6)G technológia; illetve ugye- ami talán még aktuálisabb-maga a Covid oltások okozta( egészségügyi)hátrányok; melyekről ugye; eddig csak conteo formájában hallani valamit? Mi lehet a nexus a 2dolog közt?

Figyelt kérdés

Az emberek egyik 2 nagy; félelme mostanában a 5(6)G technológia; illetve ugye- ami talán még aktuálisabb-maga a Covid oltások okozta ( egészségügyi) hátrányok; melyekről ugye; eddig csak conteo formájában hallani valamit? Engem azok a teóriák érdekelnének; mely szerint az 5(6)G féle conteo ;H kerül (het) kapcsolatba magával az oltásal? tehát:Valahogy az okostelefonok G-s kisugárzása al akarják az emberi agyat " irányítani; BEFOLYÁSOLNI"; annak viszont feltétele; hogy az ember beoltott legyen?

Értsd.: Az oltás; akár valamiféle biológiai elváltozást okozva az emberi agyban; vagy akár az oltás valami féle high-tech mikro chipet tartalmazza létrehoz az emberi agyban valamiféle "eszközt";mondjuk úgy egy hardvert; amit utána az okostelefonokon keresztül a G-s technológiával irányítanak;ez lenne hozzá az úgymond software? Tudom. Külön-kulon is min. paranoiasnak bélyegzik az embert; ha G-s vagy oltás conteokrol beszél. Így egymás mellett e 2 ;meg úgymond "szuper paranoiara utal.

Különösebb soha Nem voltam összeesküvés elmélet hívő. DE; a FÖLD egyik főproblémája a túlnépesedés ; és MOST mégis gyanúsnak érzem; H a kormányok hirtelen mindenki megakarnak "menteni". A másik meg a G-s technológiai szinte már erőszakos rá erőltetése a népre. Lsd.pl jövőre ez a "Mindenkinek okostelefont" program; stb. Korábban is voltak propaganda elemek ; az új; úgymond innovációs technikai fejlesztéseknknel; de ennyire erőszakosan soha. Gyanús. Külön- külön is.

Egyben meg ... Orwel- 1984?

De lehet annál is több

Vélemények?



2021. nov. 21. 21:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Heti összeesküves(?) elmélet rovatunk:


Avagy. A Föld legaktuálisabb; autentikusabb témája; mi más ;mint a Covid vírus; illetve az Azt követő oltási mizéria: Oltsak vagy ne Oltsak?


Mielőtt egyből rávágnék egy igent vagy egy nemet ; előtte kicsit körül jàrnàm a témàt.

Elvileg a magyar lakosság kicsivel több; mint 60% -a már úgymond "beoltott".

Érdekes - ahogy azt korábban a szem színeknél is megfigyeltem- tehát ez alapján -az arányokat tekintve- az ismerőseim közül kb. 10-ből 6-nak oltva kéne ; hogy legyen; de legalábbis a felének; ha nem annyira szigorúan veszem alapul a hivatalos statisztikát személyes ismerőseim oltakozasi szokásaival összehasonlítva.

Hát.Nagyon nem.Az én "statisztikám" nagyon mást mutat; min. a fordítottja a hivatalosénak. Azaz; az ismerőseim fele sem oltatta magát. Inkább úgy számolom ; hogy az ismerőseim kb 30% az oltott.

Talán ;ezért is ők a nagybetűs ismerőseim - az úgymond ismerőseim nagyobbik fele- ; tehát akikel állítjuk ezt az úgymond ember" halmazt". Ennek az az alapja-tehát H ki miért is az ismerősöm- egy KÖZÖS GONDOLAT VILÁG.

Mert ugye ; tudatosan; de inkább tudat alatt minden emberi kapcsolat egyik alappillére; a közös; hasonló gondolkodas; gondolat világ. Persze; ez még messze nem egyenes út önmagunk legbelsőbb privát szférajahoz; az úgymond legszűkebb közvetlen környezetünkhöz; de jó belépő; egy kapcsolat későbbi

fordított piramis szerű építésére.


És VALÓJÁBAN- nálam legalabbis- minél mélyebb egy emberi kapcsolat; tehát azon emberek listája; akik a legbelsőbb kör felé konvergalnak; azzal párhuzamosan egyre csökken az -amúgy se túl magas -oltott ismerősöket száma. Nálam ez; azt jelenti -hogy 1-2 kivételtöl eltekintve- hogy az a bizonyos legszűkebb kapcsolatos kör oltás mentes . Ők a család; barátok; ilyesmi.

Tehát a válaszatot gondolat világom leginkább közös gondolkodású emberei; ill. A bele született családtagok ezen emberek.


Őket főleg értelmes; okos; sikeres embernek tartok. Nem igazán befolyásolhatják. Különösebben egyik se paranoiás: csak reálisan; objektíven látják ezt a problémát.

Nem hiszem; h. Őket rá lehet kényszeríteni erre az oltásra. Ahogy... Engem se!


Bizony. Én nem oltom magam.


1. Kb. 10 ismerősöm ( vagy ismerősöm ismerőse) halt meg Covidban ; kivétel nélkül beteg; legyengül emberek voltak; akiknek amúgy se sok lett volna hátra.

Azaz ;nem ismerek olyan egészséges embert ; aki ebbe halt volna bele ( de biztos van... Kivétel!)


2. Szinte Bármelyik értelmiségi; okos ismerősőmmel beszélek oltás ellenes ( persze ; itt is van 1-2 kivétel+ akinek ugye muszáj volt a munkájuk miatt: tanárok; orvosok..)

És EZZEL ellentétben; főleg a butább ; befolyasolhatobb ismerőseim ( aki már ugye alapba kevesebben vannak; lsd. Közös gondolat világ rendszere miatt); közt jóval magasabb az oltakozasi kedv.


3. A Föld egyik legnagyobb problémája a túlnépesedés...


4. A gyógyszeripar... meg ez az egész hype ami körül veszi; annyira mesterkélt; erőltetett szxr...

Tehát ...a kxrva pénz.


5. Azt pedig Most fejtem ki; persze csak nagy vonalakban; mert ez tényleg csak afféle " Gondolkodók; tehát vagyok" conteo fejtegetes ( később egy külön írást szentelek neki):


Tehát; nézzük csak:


Az emberek egyik 2 nagy; félelme mostanában a 5(6)G technológia; illetve ugye- ami talán még aktuálisabb-maga a Covid oltások okozta ( egészségügyi) hátrányok; melyekről ugye; eddig csak conteo formájában hallani valamit? Engem azok a teóriák érdekelnének; mely szerint az 5(6)G féle conteo ;H kerül (het) kapcsolatba magával az oltásal? tehát:Valahogy az okostelefonok G-s kisugárzása al akarják az emberi agyat " irányítani; BEFOLYÁSOLNI"; annak viszont feltétele; hogy az ember beoltott legyen?


Értsd.: Az oltás; akár valamiféle biológiai elváltozást okozva az emberi agyban; vagy akár az oltás valami féle high-tech mikro chipet tartalmazza létrehoz az emberi agyban valamiféle "eszközt";mondjuk úgy egy hardvert; amit utána az okostelefonokon keresztül a G-s technológiával irányítanak;ez lenne hozzá az úgymond software? Tudom. Külön-kulon is min. paranoiasnak bélyegzik az embert; ha G-s vagy oltás conteokrol beszél. Így egymás mellett e 2 ;meg úgymond "szuper paranoiara utal.


Különösebb soha Nem voltam összeesküvés elmélet hívő. DE; a FÖLD egyik főproblémája a túlnépesedés ; és MOST mégis gyanúsnak érzem; H a kormányok hirtelen mindenki megakarnak "menteni". A másik meg a G-s technológiai szinte már erőszakos rá erőltetése a népre. Lsd.pl jövőre ez a "Mindenkinek okostelefont" program; stb. Korábban is voltak propaganda elemek ; az új; úgymond innovációs technikai fejlesztéseknknel; de ennyire erőszakosan soha. Gyanús. Külön- külön is.


Egyben meg ... Orwell- 1984?


De lehet ;annál is több. Jóval.


Vélemények?

2021. nov. 21. 22:52
 2/12 anonim ***** válasza:

Tessék,megnyugtatlak.


Itt egy hivatalos cikk az 5g irányítású vérben is működő,beoltható kínai nanorobotokról.


[link]


Remélem megnyugodtál.

2021. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bah... ez egy MÁGNESES irányítású robot. Nem 5G-s.

Az 5G pedig gyengébb, mint a 4G, az gyengébb, mint a 3G.

Ha a 3G nem ölt meg, akkor az 5G még úgy se fog.

Én azt tanácsolom, hogy ezután SE legyél összeesküvés hívő, viszont tájékozódj.

Ne innen.

2021. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén: Van értelme válaszolni? Betoltad már az egész konteót, akármit írunk, te úgyis azt gondolod, amit leírtál.
2021. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Heti összeesküves(?) elmélet rovatunk:


Avagy az ÉN VILÁGOM; AZ ŐSZINTE VÉLEMÉNYEM a Covidról; Rôlatok; Rólam.


Avagy. A Föld legaktuálisabb; autentikusabb témája; mi más ;mint a Covid vírus; illetve az azt követő oltási mizéria:

Oltsak vagy ne Oltsak?


Mielőtt egyből rávágnék egy igent vagy egy nemet ; előtte kicsit körül jàrnàm a témàt.

Elvileg a magyar lakosság kicsivel több; mint 60% -a már úgymond "beoltott".

Érdekes - ahogy azt korábban a szem színeknél is megfigyeltem- tehát ez alapján -az arányokat tekintve- az ismerőseim közül kb. 10-ből 6-nak oltva kéne ; hogy legyen; de legalábbis a felének; ha nem annyira szigorúan veszem alapul a hivatalos statisztikát személyes ismerőseim oltakozási szokásaival összehasonlítva.

Hát.Nagyon nem.Az én "statisztikám" nagyon mást mutat; min. a fordítottja a hivatalosénak. Azaz; az ismerőseim fele sem oltatta magát. Inkább úgy számolom ; hogy az ismerőseim kb. 30% az oltott.

Talán ;ezért is ők a nagybetűs ISMERŐSEIM - az úgymond ismerőseim nagyobbik fele- ; tehát akikel állítjuk ezt az úgymond ember" halmazt". Ennek az az alapja-tehát H ki miért is az ismerősöm- egy KÖZÖS GONDOLAT VILÁG.

Mert ugye ; tudatosan; de inkább tudat alatt minden emberi kapcsolat egyik alappillére; a közös; hasonló gondolkodas; gondolat világ. Persze; ez még messze nem egyenes út önmagunk legbelsőbb privát szférajahoz; az úgymond legszűkebb közvetlen környezetünkhöz; de jó belépő; egy kapcsolat későbbi

fordított piramis -szerű. Tehát ; ha belépő nem egyezik; a( gondolat) világunk nem egyezik; akkor vajmi kevés az esély ; hogy kapcsolatunk egy úgymond mélyebb szintre lépjen; persze itt is vannak úgymond "szélsőséges" ; kivételes esetek...


És VALÓJÁBAN- nálam legalabbis- minél mélyebb egy emberi kapcsolat; tehát azon emberek listája; akik a legbelsőbb kör felé konvergàlnak; azzal párhuzamosan egyre csökken az -amúgy se túl magas -oltott ismerősök száma. Nálam ez; azt jelenti -hogy 1-2 kivételtöl eltekintve- hogy az a bizonyos legszűkebb kapcsolati kör oltás mentes . Ők a család; barátok; ilyesmi.

Tehát a válaszatott gondolat világom ;az a leginkább közös gondolkodású ismerősök ill. az ebbe bele született családtagok; ezen emberek.


Őket főleg értelmes; tanult; okos; sikeres; de min. életképese embereknek tartok.Egyik fő közös tulajdonságuk; hogy nem igazán befolyásolhatóak. Különösebben egyik se paranoiás: csak reálisan; objektíven látják ezt a problémát.

Nem hiszem; hogy Őket rá lehet kényszeríteni erre az oltásra. Ahogy... Engem se!


Bizony. ÉN NEM OLTATTOM MAGAM!


Az érvek:


1. Kb. 10 ismerősöm ( vagy ismerősöm ismerőse) halt meg Covidban ; kivétel nélkül beteg; legyengült emberek voltak; akiknek amúgy se sok lett volna hátra.

Azaz ;nem ismerek olyan egészséges embert ; aki ebbe halt volna bele ( de biztos van... Kivétel!)


2. Szinte Bármelyik értelmiségi; okos ismerősőmmel beszélek; oltás ellenes ( persze ; itt is van 1-2 kivétel+ akinek ugye muszáj volt a munkájuk miatt: tanárok; orvosok..)

És EZZEL ellentétben; főleg a butább ; befolyasolhatóbb ismerőseim ( aki már ugye alapba kevesebben vannak; lsd. Közös gondolat világ rendszere miatt); közt jóval magasabb az oltakozasi kedv.


3. A Föld egyik legnagyobb problémája a túlnépesedés...no comments


4. A gyógyszeripar... meg ez az egész hype ami körül veszi; annyira mesterkélt; erőltetett szxr...

Tehát ...a kxrva pénz.


5. Azt pedig Most fejtem ki; persze csak nagy vonalakban; mert ez tényleg csak afféle " Gondolkodók; tehát vagyok" conteo fejtegetés ( később egy külön írást szentelek neki):


Tehát; nézzük csak:


Az emberek egyik; 2 nagy; félelme mostanában a 5(6)G technológia; illetve ugye- ami talán még aktuálisabb-maga a Covid oltások okozta ( egészségügyi) hátrányok; melyekről ugye; eddig csak conteo formájában hallani valamit? Engem azok a teóriák érdekelnének; mely szerint az 5(6)G féle conteo ;H kerül (het) kapcsolatba magával az oltásal? tehát:Valahogy az okostelefonok G-s kisugárzásaal akarják az emberi agyat " irányítani; BEFOLYÁSOLNI"; annak viszont feltétele; hogy az ember beoltott legyen?


Értsd.: Az oltás; akár valamiféle biológiai elváltozást okozva az emberi agyban; vagy akár az oltás valami féle high-tech mikro chipet tartalmazza létrehoz az emberi agyban valamiféle "eszközt";mondjuk úgy egy hardvert; amit utána az okostelefonokon keresztül a G-s technológiával irányítanak;ez lenne hozzá az úgymond software? Tudom. Külön-külön is min. paranoiàsnak bélyegzik az embert; ha G-s vagy oltás conteokrol beszél. Így egymás mellett e 2 ;meg úgymond "szuper paranoiara" utal.


Különösebben soha Nem voltam összeesküvés elmélet hívő. DE; a FÖLD egyik főproblémája a túlnépesedés ; és MOST mégis gyanúsnak érzem; hogy a kormányok hirtelen mindenki megakarnak "menteni" egy amúgy ; átlag infulenzanàl is kisebb halálozási rátájù vírusnàl. A másik meg a G-s technológi szinte már erőszakos rá erőltetése a népre. Lsd.pl. jövőre ez a "Mindenkinek okostelefont" program; stb. Korábban is voltak propaganda elemek ; az új; úgymond innovációs technikai fejlesztéseknél; de ennyire erőszakosan soha.

Gyanús. De min. elgondolkodtató. Külön- külön is.


Egyben meg ... Orwell- 1984?


De lehet ;annál is több. Jóval.


És záró gondolatként,;


Nem tudom; Nem tudhatjuk ; hogy meddig érnek a szálak.

Summa summarum:

Ha a szîvemre hallgatok; akkor Ezt mondanám; de inkább orditanàm:


MILYEN NYOMORULT GONDOLKODÀSRA VALL MÁR AZ OLTAKOZÀSI KEDV?!


DE nem teszem; hisz az őszinteség mellet a fő "profilom"(profitom) az OBJEKTÍVITAS.


Tehát az eszemre hallgatva; csak annyit:


"Ahogy mondtam; azt korábban ; nektek többségnek szürkének kell lennie ; ahhoz; hogy mi színesek lehessünk;

Nektek; többségnek oltottnak kell lenni; ahhoz; hogy mi oltatlanok maradhassunk.

Nektek megkell halnotok; hogy mi élhessünk.

Túl sokan vagytok; fölösleges életek..."


Szép új világ? Utópia?


Kitudja.

Nem tudom; de hiszek egy objektív gondolkodás módba; mely talán egyszer megváltoztatja a világ ( gondolkodas módját)


Világom. Virágom.


Miért?


C'est la vie.

2021. nov. 22. 00:21
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Oké, kérdés jelentve. Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé.
2021. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

TUDATLANSÁG boldogság.

Mi nem tetszik utolsó?

Volt egy kérdés; amihez irtam egy elméletet.

Bízok a szerkesztők objektív gondolkodasdban, és a kérdés maradhat.

Mert ez egy KÉRDÉS; EGY VÉLEMÉNYEL. OLTOTTKÀM

2021. nov. 22. 01:01
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
"emberektől" még nem hallottam hogy féltek volna egyik dogtol is, csak a hozzád hasonlóaktól.
2021. nov. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell ennyire elrugaszkodni a valóságtól.


Az oltás utáni szövődmények tények.

Gyulladásos és idegrendszeri.


2,457,386 dokumentált eset egy év alatt.


Viszonyításképpen az influenza oltás 272,202 eset.

Mióta? 1968-2021


Ez viszont nem konteo.


[link]

2021. nov. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Légyszíves menj vissza facebookra, köszi.
2021. nov. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!