Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem használom a fb OM csak a...

Nem használom a fb OM csak a messenger, miert furcsa egy két embernek, hogy nem teszek ki képeket magáról mivel k.. A jól nézek ki szerintük? Ez miért furcsa nekik?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki azt csinál amit akar a saját 'tulakdonaval' Erre nekem, ilyenre nincs szükségem szerintem az ilyen elég szűk látás körű. Mivel még ki is fejtettem a nem tetszésem ezzel kapcsolatban már balhezok szerinte, nem balhezok csak nevetek mert az ilyen buta is. Repült is a tiltás! Miért furcsa ez pár bernek? Egyszerűen nem tudom hova tenni. Azért mert jól nézek ki nem kezdem mutogatni magam mivel tisztában vagyok vele!bocsi, hogy kicsit kacifantosra sikerült de ehez az egészhez némelyik hozzá állása botrányos szerintem. N28
2021. nov. 23. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolnak hogy aki így használja az sokat kíváncsiskodik mások után.
2021. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pedig nem szoktam.

Az enyémmel se foglalkozom

2021. nov. 23. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem én is így vagyok vele. Sokszor fenntartással is kezelnek először, mondván biztos nem stimmel valami nálam, amiért nem derül ki semmi rólam a hírfolyamban.
2021. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem gyujtogetek likokat, nem kutakodok, leskelodok mások után. Maximum 24 órás storyba teszek ki dolgokat és nálam itt ki is merült a fb. Instan használom rendszeresseggel inkább. Szerinte is azt csinálok amit akarok, akkor minek kérdezett rá, minek 'tamadt'? Velem van a gond, hogy roszul látom a 'tamadast'? Szerintem buta az ilyen,nekik csak ez a lényeg?!
2021. nov. 23. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Kár ezen agyalni, sajnos sok ember úgy véli az a normális ha jelen vagyunk mindenféle közösségi platformon. Vagy csak simán azt akarják, hogy lássanak rólad még több képet.
2021. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen más az érték rendem és a néző pontom. Ezekkel sajnos nem tudok azonusolni... Ezért velem van a gond biztos. Akkor kerdezhetek? Az normális, hogy mindent pótolni kell? Magadról napi 3 min. Mit eszel hol mászkál sz stb.?! Az normális?! Szerintem akik ezt csinálják ott komoly önértékelési problémák lehetnek.
2021. nov. 23. 09:03
 7/8 A kérdező kommentje:

Postolni'

Bocsánat javktott

2021. nov. 23. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad van
2021. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!