Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen újfajta "divat" ez,...

Milyen újfajta "divat" ez, hogy a vásárló hozzáér az eladóhoz?

Figyelt kérdés
Sajnos, egyre többször tapasztalom ezt, régen nem volt szokás, manapság egyre többször. Nem képes szólni, hogy szeretne valamit kérdezni, vagy segítsek neki, vagy bármi, inkább megérinti a vállamat, megfogja a karomat, stb... hogy figyeljek. Férfi is és nő is. Én nő vagyok, nem vagyok süket, hallom, ha hozzám szól valaki, de itt nem arról van szó, itt egyből érintés van. Utálom, ha hozzám érnek idegenek, vagy ha belépnek az aurámba. Nem tudom hova tenni ezt az újfajta szokást, általában szólok, hogy ne érjen hozzám kérem, vagy hasonló, de nem igazán reagál rá, csak elmondja a kérdését, mintha mi sem történt volna.

2021. nov. 23. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hogy kell elképzelni? Hogy jut bele az aurádba anélkül, hogy észrevennéd? Ha meg észre veszed, akkor miért nem szólítod meg, hogy szeretne-e valamit?
2021. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Mert egyre több embernek be van dugva a füle - telefon -, ezért hiába szól, nem veszi észre.
2021. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom miért van, de én sem értem, hogy miért nem képesek annyira, hogy "elnézést, tudna nekem segíteni?"

Az első két válaszoló ostoba.

2021. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as, Köszönöm az eddigi egyetlen èrtelmes hozzászólást 🙂


2-es nem értelmezte a kérdést


1-es, úgy kell elképzelni, hogy pl pakolok, és akkor a hátam mögé áll és megérinti a vállam, mert kérdezni akar valamit. Vagy pl. megyek valahova, erre aki velem szemben halad, mellém érve elkapja ( megfogja) a karomat, hogy álljak meg.

Aurába meg úgy lépnek bele, hogy egész közel jön, belemãszik az arcomba, és ha egy lépést hátralépek, akkor ő is lép egyet. (Ráadásul kell egy távolság ahhoz, hogy élesen lássam az illetőt.)

2021. nov. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!