Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 33 éves férfiaknak honnan az...

33 éves férfiaknak honnan az ostenbol lett ekkora arcuk? Pláne mama hotelben el, anyucival, apucival, mama al.

Figyelt kérdés
Tegyük fel, Tesco an, lidliben dolgozik, otthon lakik, anyuci, mama meg főz neki, mosnak rá semmi gondja nincs... Mi az istenért van akkor arcuk, hogy aki el ért sikereket sportban (családban van vb. Bajnok is) le nézik a másikat??pl engem is... Tele vagyok én is kupakkal ermekkel. Az egész családunk ilyen. Miért nézik le az embert?
2021. nov. 24. 09:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Most valamilyen privát sérelemből általánosítasz, így nem fog senki sem érdemben válaszolni.
2021. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Téged azért néznek le, mert aki ilyen igénytelenül ír, az más területen is igénytelen.

Én pl. nem dolgozok boltban, mégsem nézem le az ott dolgozókat, veled ellenben.

Apropó, lenéz egy szó, elváló igekötővel.

2021. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%

háát, bocs, de a kérdésből úgy jön le, hogy te sem vagy jobb Deákné vásznánál.

érmeid vannak, versenyt nyertél. meg a család is. remek, de kit érdekel? mármint gratula, de most ezért én se fogok felnézni rád.

hogy valamit válaszolni is lehessen, bár elég általános a kérdés, mondjuk kompenzálni próbál. de hány ilyen férfit ismersz, legalább 10-et, hogy kijelenthető, hogy mindegyiknek nagy az arca?

2021. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

2x olvastam el ezt az ideokádott szemetet, mire sikerült megérteni, hogy mit akarsz.


Attól mert elértél sikereket a sportban, még nem leszel egy normális, tanult, szerethető, jófej ember. És nem is tűnsz annak. Gondolom ezért olyan veled amilyen.

2021. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem kéne lenyelni a kupakokat, akkor nem lennél ennyire tele…
2021. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Ideírsz egy kérdést, "A 33 éves férfiaknak honnan van ekkora arcuk...."?? - aztán lényegében kiderül, hogy neked egy pasival van problémád. Nem kellene általánosítani. Meg mindenáron kérdést se kell kiírni a gyakorin, mert ennek így a világon semmi értelme.
2021. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
32%

Ha versenyszerűen sportolsz valószínűleg atlag fölötti testtel rendelkezel.

Ez az átlag vagy az alatti embereket frusztrálja és ezt kivetítik az összes jobb testű emberre nem csak rád.

Nézd milyen nagy az arca a kövéreknek. De mire, ugye?

2021. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

magadnak feltetted már ezt a kérdést? mert ahogy látom magadban is ott kell legyen a válasz


az igénytelenül (vagy lehet ennyire buta vagy, nem tudom) megfogalmazott kérdésed alapján te jobban tudod a választ, mint én

2021. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

Ez olyan szintű általánosítás, hogy ha neked sem tűnt fel, miközben írtad a kérdést, akkor komoly problémák vannak....

"Miért általánosít mindenki, aki 2021.11.24-én 9 óra 24 perckor ír ki egy kérdést emberek kategóriában?"

2021. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

7 köszönöm az emberi válaszod.

A többinek pedig nem magyarazkodom... Nem vagyok magyar ;) (csak félig) látom itt nem agy sebészek vannak! 😏🤷‍♀️

2021. nov. 24. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!