Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Barátom 33 éves és a szüleivel...

Barátom 33 éves és a szüleivel él. Segít otthon, hazaad, van állandó munkahelye, de fél elköltözni otthonról. Ez még nem összeköltözés de hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Leginkább a tartós és folyamatos magányt, meg az idegen környezetet szokta emlegetni. De amúgy nincs baj vele. Szeret vásárolni, néha főzni, szóval elég önálló. Ez is mamahotel szindróma?
2019. jan. 6. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerűen ha nincs oka elköltözni, akkor miért tenné? Az elmondásod alapján a szüleit nem zavarja, hogy ott van, és kölcsönösen hasznosak egymás számára, tehát nem "mamahotel" számára a szülőotthon, ha egyébként önálló.
2019. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Ez meg nagyon nem onallo viselkedes.
2019. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Már a mamahotel definícióját is aszerint szigorítják meg enyhítik hogy mennyire szívdöglesztő/ menő arc az ipse. Én külön élek szüleimtől de hétvégente hivatalos vagyok hozzájuk ebédre- valaki szerint ez is mamahotel( merthát hozzájuk megyek olyan kaját enni amit nem én csináltam és nem is fizettem érte). Valaki szerint viszont az se mamahotel ha otthon lakik az ürge csak törölje ki önállóan a fenekét de ha ez nem jó érv akkor sem mamahoteles mert csak ( túl jó pasi hogy degradálni merje bárki ezzel)
2019. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!