Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 33 eves tesom...

Mit vegyek a 33 eves tesom szulinapjára?

Figyelt kérdés

Szeret jatszani ugy mint minden fiu. Mortal combat,fornite meg ezek...

Szeret enni is xd mint ahogy én

Viszont elhizott es anya mondta hogy ne vegyek neki semi csokit meg jatekotse mert árt a tesomnak. Na akk most mivan



2018. aug. 18. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Samsung tablet, a nagyobb méretű?
2018. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tablet telefon szamitogep tv pc mindene van xd
2018. aug. 18. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Tesóm is 33, mi már nem veszünk egymásnak ajándékot. Mindkettőnk megveszi mavának ami kell, így mindig gyötrelem volt valami hasznosat kitalálni. Megbeszéltük, hogy nem lesz ajándék.

Egyik legjobb barátnőmmel pedig úgy állapodtunk meg, hogy élményt ajándékozunk - egymással töltött időt- színházba, moziba, vacsi stb. szoktunk menni amit mindig az ajándékozó áll.

2018. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés, imádom. Vadidegen embereknek kellene kitalálni, minek örülne egy teljesen ismeretlen 33 éves férfi, mert a testvére annyit sem tud róla, minek örülne a születésnapján. Nem érzed, milyen ciki a szituáció?
2018. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Paintball-ra belépőjegyet: játék (ami azért annál már több), harc, mozgás.
2018. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Cikin érezném magam ha tudnám milyen. Sajnos külföldön él és 20 év van kozottunk ên sem tudtam mit vegyek ezert jottem fel segitsegert. Kulonben nem jottem volna...miert kell minden ilyen embert leszidni.
2018. aug. 19. 00:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember, a te rokonod, neked kéne ismerned, nem idegeneknek... hagyjuk.
2018. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!