Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy kárpótoljam magam?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és úgy érzem, mintha nem is lett volna gyerekkorom. Barátaim voltak, de 10 éves korom körül költözés miatt minden kapcsolatom megszakadt velük, újakat meg nem igazán sikerült találni, legfeljebb beszélgetőpartnereket, de velük nem érzem magam olyan jól, mint a költözés előttiekkel. Ahol először éltünk, az egy olyan környék volt, ahol esténként a felnőttek összegyűltek beszélgetni, télen meg valakihez beültek (mindíg máshoz, de ugyanabba a társaságba), amióta 10 éve élünk az új helyen, jóformán azt se tudom, hogy kik a szomszédaink.


Nagyon sok dolog van amit megbántam. Sokan mondták, hogy sportoljak valamit, pl. focizzak, de nem mentem, amit bánok. Nagyon szeretném előlről kezdeni az életemet, nagyon sokmindent máshogy csinálnék. Mindíg utólag vagyok okos. Most egyetemista vagyok, hobbim nincs, szabadidőmben filmeket nézek, ami általában este van.


Nem nagyon történt olyan dolog, amire azt mondanám, hogy arra az eseményre jó visszagondolni. 20 évem alatt egyszer mentünk el kifejezetten nyaralni, 5 napra a balatonra, de akkor is 3 napig esett az eső. Nincs életre szóló emlékem.

Észrevettem magamon, hogy nem nagyon tudok örülni semminek, nem tudok egy olyan dolgot kitalálni, vagy venni aminek biztosan örülnék. Egyetemen már voltak zh-k, ugyanolyannak érzek egy 2-es, és egy 5-ös eredményt is. Nem tudok örülni a sikereimnek.



Bármilyen tanácsot elolvasok, minél hamarabb szeretnék változtatni, barátokat szerezni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá.

Ilyenkor már késő lenne elkezdeni csapatsportot?



2021. nov. 27. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagy....nem késtél le egyáltalán semmiről. Én 19-25 éves koromig minden hétvégén elmentem bulizni/csajozni/betépni a haverokkal a betépést nem ajánlom mert én drog függő is lettem :D

De egyébként meg k..ra fiatal vagy...még újra kezdeni sem kell semmit, csak szimplán élned kell.

2021. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom 1-hez. Sajnálom, hogy úgy érzed, hogy sok minden kimaradt az életedből, de ez valójában nincs így. Olvass önsegítő könyveket + keress valakit, akivel el tudsz beszélgetni ezekről a dolgokról személyesen is (tudtommal az egyetemen vannak tanácsadók). Keress olyan sportot, amit igazán tudsz élvezni, lehet, hogy nem is a foci lett volna a legjobb választás. Nyiss az egyetemi társaid felé. Ha velük esetleg nem sikerül, járj el túrázni vagy menj el menhelyre önkénteskedni, stb. stb. stb. Meglátod, nem késtél le semmiről.
2021. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

26 vagyok, és ugyanez...csak egyetem nélkül, szóval nem olyan vészes a te, és az én helyzetem se, nyugi :D


Csapatsportot nem tudok ajánlani, nem értek hozzá, én csak kondizok, de azt is lehet társaságban.


Amit viszont javasolni tudok: nyáron csapd szét magad rendesen, bulik, fesztivál, csajozás ami a csövön kifér (meg a pénztárcád engedi), én ezt tervezem.

2021. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Neked legalább szép gyermekkorod volt Ezt sem mondhatja el magáról mindenki
2021. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!