Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki turkálóból...

Szerintetek ciki turkálóból öltözni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 12:44
1 2
 11/14 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Dehogyis, az évek alatt onnan kerültek ki a kedvenc márkáim.
2021. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

40+

Vagyok, de imádok turizni. Amolyan stresszlevezető kikapcsolódás nálam, hogy bemegyek a turiba és vadászok. A kilós turikat szeretem,ahol szép ruhákat szoktak hozni. Fillérekért találok sokszor teljesen új, sosem használt, márkás holmikat, ami ráadásul egyedi. Ránézésre senki nem fogja megmodai, hogy honnan van, de nem is érdekel, ki mit gondol arról, hogyan és honnan öltözködöm.

Egyetlen rossz dolog a turiban, hogy ha valami nagyon megtetszik és kicsi rám, akkor így jártam, nincs más méretben.

2021. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem az. Attól még lehet ízlésesen öltözködni, mert nem a legújabb divatot majmolja egy ember. Ráadásul nincsenek is felcímkézve az ott vásárolt ruhák látványosan, hogy ezt az akármelyik áruházban vetted! Akivel ott találkozol össze - mint vásárló, - annak meg nincs miről beszélnie, - mert dettó, ugyanazt teszi, mint te!
2021. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így egyedibb a ruhatáram és pont ezt szeretem. Nem igazán vonz a tucat divat. De csakis tejesen új ruhákat veszek turiból, vagy amin egyáltalán nem látszik, hogy hordva volt, sokszor ki lehet fogni ilyet is. Vannak jobb és rosszabb turik is, ahol gusztustalan a felhozatal, oda nem járok, de van ahol igényesek és nem rongyokat árulnak. Cipőt, táskát nem veszek ott, csak ruhát, mer azért mégsem árt jol kifertőtleniteni.
2021. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!