Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Covidosok, ugyan olyan az...

Covidosok, ugyan olyan az ízlésetek és szaglásotok mint volt?

Figyelt kérdés
Covidos voltam 1-2 hete, de nem jön vissza azóta sem. Pár napja mondjuk bekaptam valami más vírust is.
2021. dec. 1. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan akinek egy év múlva sem olyan mint volt. Pl egyik ismerősöm azóta nem szereti a paprikát, pedig előtte imádta. Másképp érez ízeket.

Viszont no para. Ha egy hónap alatt se jön vissza teljesen, akkor már kezdhetsz izgulni.

2021. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem voltam covidos (elvileg), de az egyik kollégám, aki igen, arról számolt be, hogy azóta a tojásnál valami fura mellékízt érez, és hogy a borok között már nem tud különbséget tenni, inkább csak az alkoholosságot és a savasságot érzi - ki volt akadva, mert előtte vásárolt egy csomó, drága, minőségi bort, amiknél a covid előtt tényleg érezte a különbséget az olcsóhoz képest... mondta, ha ezt tudta volna, az 500 Ft-osat veszi :D.
2021. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!