Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy rossz természetű...

Van egy rossz természetű vénasszony akit nem tudok elkerülni, és ugyan nem ismerjük egymást, de elég rossz véleménnyel van rólam. Mennyire vegyem komolyan egy ilyennek a véleményét?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik valami éppen neki bennem, ha olyanja van, elkezd ócsárolni, képes az egész buszt is végigüvölteni, hogy elmondjon mindenféle utolsó selejtes, fogyatékos, hulladék nyomoréknak. Egy kicsit tényleg félresikerültem, meg depressziós is vagyok, és magányos, nincs túl sikeres életem se, de egy ilyennek mennyire vegyem komolyan a véleményét? Egyébként úgy rendesen sose beszéltem még vele, nem ismerjük egymást, csak sokszor látjuk egymást valahol, és valamiért eléggé kifogott magának. Én nem szoktam hozzá szólni.
2021. aug. 30. 04:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Nem ismered. Ő sem ismer, viszont véleménye van rólad.

Nézz át rajta, mint az ablaküvegen. Most komolyan, fontos ez? Kell ez neked? Nincs komoly bajod, hogy idegen vén hülyék zavaros feltételezéseivel

foglalkozol?

2021. aug. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne nézz rá. nem kell idegenekkel foglalkozni
2021. aug. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mantis religiosa ***** válasza:
27%
Legközelebb menj oda hozzá, és minden szó nélkül adj neki egy maflást. Utána kétszer is meggondolja, hogy beszóljon mégegyszer.
2021. aug. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni vele. Elmebeteg az ilyen, biztosan azt sem tudja, mit csinál.
2021. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bedugsz magadni valami jó hangoz zenét, a nénit meg leszarod. Mondjuk én se tudnám nem magamra venni, de mivel nyilvánosan ócsárol tuti rendőrt hívnék becsületsértés, rossz hír keltés vagy nem is tudom mi ennek a pontos megnevezése. Ha készül róla hang vagy videó felvétel még jobb. Bár től sok minden nem történik, max kap egy figyelmeztetést vagy valami minimális büntetést, azt annyi
2021. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!