Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félsz a haláltól?

Félsz a haláltól?

Figyelt kérdés
Én nem. Ti?

2021. dec. 1. 21:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30%

"Nem akarom elveszíteni a gondolataimat, az érzelmeimet és mindent, amit az eddigi életemben felépítettem."

Akkor már mindegy lesz, ha nem lesz tudatunk, nem fogunk arra emlékezni, hogy mit veszítettünk el. Mint amikor alszunk. /Feltéve, hogy nem lesznek gondolataink./

2022. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
88%

31.

Értem, hogy a halálom után már nem fogok tudni arról, hogy meghaltam, tehát akkor már nem fog különösebben zavarni ez sem. De attól még amíg élek, félelmetesnek tűnik.

Én egyedül azt nem értem, hogy a halált megelőző fájdalomtól miért kell olyan nagyon félni. A halálod után már az is mindegy lesz, hogy szenvedtél-e életedben, nem? Hiszen ennyi erővel amikor már nincs tudatod, a szenvedésre sem fogsz emlékezni.

2022. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!