Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kaptál a 18. születésnapod...

Mit kaptál a 18. születésnapodra a nagyszüleidtől?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 23:14
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
66%
100 eurót kaptam 😃 es egy nagy tortát ami 80 euró volt 🤣
2021. dec. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
Semmit, már nem éltek akkor.
2021. dec. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
Semmmit🤷‍♂️
2021. dec. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az összes szülinapozás egybeesett karácsonnyal, nem is tartották külön meg.

Az anyai nagyszüleim nagyon korán meghaltak, az apai nagyszüleimmel nem volt kapcsolat.

A nevelőapám szülei szerettek, de a saját unokáiknak sem ajándèkozgattak külön, mert nem győzték volna anyagilag, annyian voltak.

Én voltam az egyetlen, aki úgy nőttem fel, hogy nem fontos a születésnapom.

Két dolog volt, ami azért fájt.

Az egyik, hogy anno egy beszélgetés során a saját anyám teljesen más kort mondott a valós koromnál, és nem értette, hogy mi a bajom, a másik, hogy az egyik karácsonykor a fa alatt, amikor az ajándékaikat csomagolta a családom, akkor jutott eszükbe, hogy rólam elfelejtkeztek, amit meg ia jegyeztek. Kaptam egy ötezrest, amit a kezembe nyomtak...

Viszont a 30. Szülinapomra a kollégáim megleptek egy tortával, és a legjobb barátnőm is mindig odafigyel erre.

Viszont jobban szeretek adni, mint kapni. Utóbbival nem tudok mit kezdeni.

Pár éve vettem egy perselyt, le van zárva, mibdig teszek bele valamennyi pénzt, unokahúgom két év múlva tölti a 18-at, ő azt fogja kapni, és arra költi, amire szeretné.

2021. dec. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
39%
Semmit.
2021. dec. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem éltek már akkor.
2021. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%
Semmit, ugyanúgy a többire sem, csak felköszöntöttek és ennyi. Ugyan miért is kellene pont a 18. szülinapot kihangsúlyozni? Azt hiszed akkor leszel felnőtt? Majd, ha dolgozol és szépen leválsz a szülőkről biztos meglepnek valamivel, addig is csak a követelőzés meg elvárások vannak, úgylátom....
2021. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem voltak nagyszüleim. 1 nagymamámat ismertem, 12 éves voltam, mikor meghalt.


18 évesen nem kaptam semmit senkitől.

2021. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Akármennyire is próbálsz kötekedni törvényileg akkor válik felnőttkorúvá az ember. (#17)
2021. dec. 3. 10:17
 20/26 anonim ***** válasza:
53%
18 éves koromban már csak egy nagymamám élt, vele pedig soha nem volt olyan közeli a kapcsolatom, hogy ajándékozgassuk egymást. Szóval nem kaptam tőle semmit.
2021. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!