Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül leszek a saját születésnapomon?

Figyelt kérdés

A családom egytől egyig mindannyian leléptek külföldre, és ilyen miatt nem fognak hazajönni, nem érdekli őket, tavaly sem jöttek haza a születésnapomra. A párom is kint van külföldön, ott dolgozik, de ő meg nem tud hazajönni...Haverom egy van, ő fent van az ország másik végében, ott dolgozik jelenleg, két hónapig nem jön haza ő sem. A legjobb barátnőmet nem érdekli a dolog.

Eddig minden évben megünnepeltek, torta volt, mikor idősebb lettem buli volt, ünnepeltem családdal, haverokkal, most idén semmi. Össze vagyok szakadva. Aznap pont nem is dolgozom. :/

21 éves leszek.

Tippek, hogy mit kezdjek magammal azon a napon, hogy ne érezzem magamat a legnagyobb magányos lúzernek a világon?

Egyébként a kérdés nem önsajnáltatás, csak tényleg érdekelnek tanácsok, meg jó volt kiírni is ezt magamból.


2021. okt. 19. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de szerintem túl nagy szerepet kerítesz a dolognak. Ünnepeld meg máskor.
2021. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj valami jelképes programot magadnak, esetleg vegyél valami ajándékot. A családoddal és pároddal pedig gondolom tudsz beszélni zoomon/skypeon/amit használtok webcamezéshez, szóval ha távolról is, de még tudjátok ünnepelni a szülinapodat.
2021. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A családom nem fog felhívni, nem különösebben érdekli őket a dolog. Párom lehet felhív, és felköszönt, de utálom az online "közös programokat", ha két ember csak telefonon láthatja egymást, és csak úgy tud "közös programot" szervezni az nem program. Párom 1,5 évig még nem jön haza, a családom már lassan két éve kint van, annyi ideje nem láttam őket. Maximum haverommal tudom két hónap múlva megünnepelni, amit meg is beszéltem vele, szóval az jó lesz.
2021. okt. 19. 16:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzed lepd meg magadat valamivel. Menj el egy massszázsra, vagy valami hasonló helyre. Ha szeretsz filmezni ülj be egy moziba, este webcam szülinap
2021. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát figyelj, 2 szülinapomon eljátszottam, hogy akinek számítok az eljön a szülinapomra, 1 haverommal ittam mindkettőn :)
2021. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj pizzát játsz a gépen. Élvezd a szabadnapod.. fölösleges felfújni.. megünnepled a pároddal h itthon lesz.. a legjobb barátodon meg elgondolkodnék a helyedben.
2021. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Hívd fel őket. keress barátokat.

Videócset. Utazz ki hozzájuk.


Keress itt olyanokat akik beszélgetnek veled ;o)

Volt már nem egyszer hogy egyedül szülinapoztam, Húsvétoltam, télanyóztam, Karácsonyoztam. Karácson a legrosszabb. Többi viselhető...

2021. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy dolog egy szülinap, ugyanolyan nap mint a többi.

Mondjuk 21 évesen még én is különleges napnak éreztem, most 33 évesen már kifejezetten utálom, nem jó érzés egyre idősebbnek lenni.

Megértem hogy neked még fontos és különleges. Mi lenne ha arra koncentrálnál akiről az egész szól? Magadra :) Tarts önkényeztető napot. Vegyél egy hosszú, habos fürdőt, esetleg dobj bele egy fürdőbombát, az engem mindig felvidít, és az olyan extra, nem használja az ember minden nap. Aztán rendelj valami nagyon jó kaját, esetleg olyat amit máskor nem engedsz meg magadnak mert nagyon hizlal, vagy nagyon drága. Nézz meg egy filmet amit már rég akartál. Én ilyeneket csinálnék, egész nap saját magammal foglalkoznék, lelazulnék, kényeztetném magam ilyen extra dolgokkal.

Vannak akik karácsonykor vannak egyedül, az szerintem rosszabb mert az a szeretet ünnepe, mindenkiről egyformán szól, a családról. A múltkor pont ez volt itt téma és meglepő módon sokan leírták hogy nekik az volt a legjobb karácsonyuk amit egyedül töltöttek, mert senkihez nem kellett alkalmazkodni, kiélvezhették a meghitt nyugalmat, ettek egy jót, bekuckóztak, olvastak vagy filmeztek, és minden úgy zajlott ahogy ők akarták :)

2021. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Túl tolod
2021. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szar, írj nekem. (32N, mielőtt belém áll valaki)

Tudom, milyen a magányos születésnap, 2 éve direkt szervezkedtem, szóltam mindenkinek hogy nyitott vagyok egy kis csörgésre, aki ráér és kedve van, jöjjön, persze én állom. Senki nem jött, de még a családom sem.....Azóta egyedül ünneplek. (előtte vagy csóró voltam vagy nem voltam odahaza)

2021. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!