Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ünnepelitek a születésnapokat...

Ünnepelitek a születésnapokat a családban, ha közel vannak egymáshoz, akkor külön vagy együtt tartjátok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2020. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Otthon szűk körben külön, kivéve a fiamét meg a sajátomat, mert egy napon van, azzal nem tudok mit kezdeni. :D

Tágabb családban ha van buli, lehet tömbösített.

2020. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem unnepeljuk a szulinapokat
2020. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Unnepeljuk, altalaban amikor kozel van egymashoz ket szülinap/nevnap, akkor azt egyszerre.
2020. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk csak a születést meg a temetést ünnepeljük, ami közte van az mindegy.
2020. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ünnepeljük! Érdekes, hogy a beházasodott rokonok családjai is mind ünneplik. Sőt, a barátaink családja is. Én el nem tudnám képzelni, hogy ne tegyék egyesek. :-o

Az én születésnapom ugyanazon a napon van, mint két unokatesómé (ők testvérek, nem ikrek, két év van köztük). Egész gyerekkorunkban úgy ünnepeltük, hogy szombaton az enyémet nálunk otthon, vasárnap az övékét náluk. Feleségemé pár nappal később van, mint az enyém. Amikor összevonjuk a köszöntést, akkor van egy kis hiányérzetem, hiszen addigra az enyém már rég elmúlt.


5-ös! A temetést ünneplitek? :-o Azt én búcsúztatónak, megemlékezésnek mondanám.

A születésnél még nem tudunk magunkról, a halálunk után szintén nem, tehát az ünneplésből, megemlékezésből semmit nem észlelünk. Viszont, a kettő között élünk! Akkor nagyon jól esik, ha szeretnek minket és ünneplik, hogy ismerhetnek, hogy együtt vagyunk!

2020. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Mind a kettõn hót részegek az emberek ezért nem akartam különbséget tenni.
2020. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én családomban általában tömbösítjük, egy hónapon belül van mindannyiunk születésnapja, a szüleim házassági évfordulója, apukám és az én névnapom is, így ezeket megünnepeljük egyben, 1 vagy max 2 alkalommal.

Párom családjának a mániája hogy mindenkit külön kell megünnepelni, igyekszünk ezeket megúszni, nagyon idegesítő.

2020. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Nem ünnepeljük.
2020. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepeljük és szűk körben külön, nagy családdal egyben tartjuk, ami nagyon közel van. Sőt, mi névnapot is tartunk ugyanúgy. :)
2020. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!