Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszólhatok a diákmunkás...

Beszólhatok a diákmunkás közvetítőnek emailen keresztül?

Figyelt kérdés

Ott kommunikálok vele, elérhetőség nincs feltüntetve. Teljesen idióta acsaj, vagyis azt hittem valami kis 20 éveske, de csekkolva a fb profilját felnőtt 30as.

Kekeckedik kb.

Szerintetek inkább kussoljon az ember ha így se úgy se jut előbbre vele vagy nem illik vagy mit illik? Te mit tennél? Nem ez az első eset.


2021. dec. 3. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint szívesen odamondanám hogy én hatékonyabban tudnám intézni a dolgokat és kb csak háráltat. Nem ez az első eset amikor kicsit rápirítanék valakire hogy azért álljon már meg a menet kinek képzelik magukat.
2021. dec. 3. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én beszólnék, de az én vagyok. Nagyobb az esélye annak, hogy utána összeszedi magát. Kisebb esély viszont arra is van, hogy utána direkt nem találnak majd neked munkát.
2021. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sztem nagyobb az esély rá hogy utána feketeliztázna az idiótája.
2021. dec. 3. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Lehet beszólni, de minek.
2021. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!