Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkás jelenléti ívnél...

Diákmunkás jelenléti ívnél hogy ellenőrzik, hogy tényleg annyit foglalkozok-e vele?

Figyelt kérdés
Például egy online munka esetén, amit 8-12 órára hirdettek meg hetente, honnan tudják, hogy valóban annyit foglalkozok-e vele, ha ugyanolyan jól elvégzem a feladatot?
2021. okt. 15. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha elvégezted az összes feladatod, akkor nem számít, hogy hány órában oldottad meg.
2021. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Hogy ellenörzik?


Erre az jutott eszembe mikor 17 évesen 2 iskolaszövetkezetnél voltam és 7/7 napot dolgoztam, 5-öt gyárban 2-őt raktárban, szerinted akkor mennyire nézi bárki, hogy dolgozol, ha a kutya nem szólt hogy 17 évesen volt 240 órám?

2021. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy :D
2021. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az online munkánál olyan a weblap, hogy be kell jelentkezni a munkavégzéshez, és számolja az időt, amit munkával végeztél és ez alapján kapod a fizut. Ha kijelentkezel vagy be vagy jelentkezve, de se nem mozgatod az egeret, se nem gépelsz, a számláló leáll és csak akkor indul újra, ha elkezdesz újra dolgozni. Tehát csak a tényleges munkaidőt számolja. Csalni sem lehet, mert ki van számolva, hogy egy óra alatt mennyi munkát lehet reálisan elvégezni, és ha pl fél óráig csak mozgató az egeret, hogy menjen a számláló, a statisztikában meg fog látszani, hogy tényleges munka nem történt.
2021. okt. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ooo értem. Köszi, utolsó, ez kicsit kiábrándító, de mindenképp hasznos infó.
2021. okt. 20. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!