Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiszürni azt...

Hogyan tudnám kiszürni azt hogy lenéznek a nők?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek ahol nők vannak, rajtam látuk a megvetést, undort amikor rám néznek. Sajnos elég csúnya vagyok meg mellé vékony is magas, nincs sok pénzem sem szóval nők rémálma kategória vagyok. Én már elengedtem azt hogy valaha barátnőm lesz, de hogy tudnék ezen is túllépni hogy mindenhol ezt a lenézést kapom? Mintha minden nő azt hinné akarok tőle valamit és beindul náluk ez a védekezési mechanizmus a nemkívánatos férfiak ellen. Nem érdekel, elfogadom, hogy nem tetszem nekik, de mi értelme ennek a lekezelő viselkedésnek?
2021. dec. 4. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak projektálod rájuk.Ők valószínűleg nem is foglalkoznak veled, ezek szerint.Ezt talán csak te gondolod róluk, hogy undorodnak tőled, emiatt kicsit paranoiás lettél.
2021. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

A saját fejedben kéne rendet tenni...


Tipikus saját beképzelés...

2021. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne saját beképzelés? Nem találnék ki ilyet ha nem támasztaná alá több év tapasztalat.
2021. dec. 4. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 #2


Amíg nem tapasztalod addig nem fogok elhinni sajnos. Tapasztalat.

2021. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Pedig csak bekepzeled. Pont leszarjuk, hogy nez ki egy ferfi meg milyen anyagi helyzete van meg egyebek, hacsak nem kezd el konkretan nyomulni rank. Nekem van mindenfele kollegam pl, ronda, budos, fogatlan, mittomen, de nem nezek rajuk undorral, ha ugy alakul, valtunk neha par szot, stb. Nem erdekelnek. A rohadt kover munkatarsamat sem azert kerulom messzire, mert ronda, hanem azert, mert akkora baromsagokat szokott beszelni, hogy kisul az agyam tole, es szeretnem megtartani azt a maradek par agysejtemet, amig lehet. Szoval szamomra amig valaki nem egy hihetetlenul nagy ostoba hulye, addig nem undorodok tole, ismeros szinten.
2021. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

5-ös

Nekem konkrétan annyi volt a "bűnöm", hogy szinten aluliként meg mert tetszeni egy kollegina. Nem nyomultam rá, nem is próbálkoztam, csak tetszett.

Aztán már nem tetszett, mert olyan módon kezdett el viselkedni, ami kritikán aluli, szinte undorodni kezdett tőlem, holott csak ennyi vétkem volt.

2021. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
100%
A csúnyaság egy elvont , absztrakt fogalom. Az a csúnya aki csúnyának tartja magát, elfogad egy közönséges és kicsinyes általánosító ítéletet amely csak a hátrányos megjelenését jellemzi. De ez csak általánosítás! Egyénileg és egyénenként is változó a megítélés. Például közvélemény kutatást tartanál, hogy egy 10-es skálán ki-ki mennyi pontot adna a szépségedre, biztosan rengeteg eltérő pontszám volna. Bizonyára nem tízes átlaggal de nem is 1-essel. Magadnak kell elsősorban szeretned és elismerned a külsődet, ami tudom nem könnyű...És nem beszéltünk az egyén belső szépségéről...ami szintén jelentős előnyt vagy hátrányt jelent és Te valószínűsítem, hogy ezt hanyagolod el.
2021. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!