Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szekszuális zaklatás?

Ez szekszuális zaklatás?

Figyelt kérdés
Egy férfi,család barát,30 év körül tegnap egy otthoni buliban nagyon rámnyomult.Korábban is figyelmeztettek a család tagjaim hogy tartsam meg a távolságot tőle,úgy talán abba hagyja (fogdos és mint egy kis tini fiú flörtölget velem).Őszintén,egyszer sem volt olyan hogy én ezeket viszonoztam volna,ennek ellenére nem hagyja abba.Tegnap pedig szokásához híven folytatta ezeket a szokásait és amikor már ő rengeteget ivott,én pedig elmentem lefeküdni,hallottam,hogy pár perccel később utánam jön és a fülembe súgja hogy:"bárcsak vagy 10 évvel fiatalabb lennék,már gyűrűt vennék neked",majd pedig egy undorító puszit nyomott az arcomra.Ez nem tűnhet olyan durvának,de ma elképesztően üresnek éreztem magam és undorodtam ettől az egész helyzettől.A legrosszabb hogy a barátnője ezt folyamatosan végig kíséri,minden ilyen szituációban jelen van és ő rám haragszik,holott én nem teszek semmit,egyébként haláli jófej lenne,de ez a folytonos féltékenykedése a féreg palija miatt nagyon ráteszi a bélyegét a kapcsolatunkra.Mit tegyek? (16 éves vagyok)

2021. dec. 4. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem férfi, hanem egy rusnya pondró. Szólj a szüleidnek, hogyha lehet ezt a perverzet ne engedjék a közeledbe...
2021. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért is nem vágod pofán?
2021. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"figyelmeztettek a család tagjaim hogy tartsam meg a távolságot tőle,úgy talán abba hagyja". Milyen családtag az ilyen? Nekik kéne megvédeniük baxameg, 16 éves kislány vagy. A szüleid tudnak erről?
2021. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez undorító!

Szólj apukádnak, hogy rakja helyre ezt a gusztustalan ferget.

2021. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1%
Te is adod alá a kovat.
2021. dec. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Kamu.
2021. dec. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6 ezt miből szűrted le?
2021. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj anyáddal, vagy apáddal, vagy mindkettővel, hogy átlépett egy határt, és este bement hozzád, csókolgatott, és ha ők nem állítjàk le most és azonnal, és még egyszer egy légtérben kell lenned vele, akkor feljelented. Nincs szükség hozzá a szüleid engedélyére. Értsék meg, hogy félsz tőle.
2021. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis családod van, még te tartsd a távolságot... ha a gyerekem lennél, bár nem vagyok erőszakpárti, de rég eltörtem volna ennek a mocsoknak a kezét, és hozzám biztos, hogy többet nem tenné be a lábát.

Igen, beszélj a szüleiddel, aztán ha nem tesznek semmit, jelentsd fel. Mert igen, ez szexuális zaklatás. De nemcsak a csók, hanem a fogdosás, a kéretlen udvarlás, mind az. Undorító féreg.

2021. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!