Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fenyeget a párom exe, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyeget a párom exe, ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk nem tudtam, hogy van valakije, pár hónapig, aztán a "hölgyet" (feleségét) elküldte, mondván, hogy velem szeretne lenni, ennyi volt. Azóta engem zaklat, trágár, fenyegető üzenetekkel (felkeres, stb). Ilyen esetben feljelenthetem zaklatásért illetve fenyegetésért vagy kinevetnek? Válaszokat üzenetben, akár itt is fogadok, előre is köszönöm!

2021. nov. 9. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem nevetnek ki, ami büntetendő azt büntetik is. Gyűjtsd össze a bizonyítékokat, mert a zaklatáshoz nagy mennyiségű rendszeres üzenetküldés kell - ennek nem feltétele hogy trágár vagy fenyegető legyen a tartalma, de azok miatt szintén elő lehet venni.
2021. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, igen. Gyűjtsél minél több bizonyítékot előtte.
2021. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Ja nem tudtad hogy van valakije, aki mellékesen a felesége? Így fel vagy mentve minden alól. Te is jellemtelen vagy es a pasid is, majd te is úgy jársz, mint az exe
2021. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Személyesen is felkeres? Mert amíg nem, addig tényleg csak kiröhögnek, hiszen minden lehetőség adott hogy letiltsd az összes platformon.
2021. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!