Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is szimpatikus Colour...

Másnak is szimpatikus Colour Maniac a YouTube-ról? ☺️

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve nézem a videóit, és tökre megkedveltem:3

2021. dec. 5. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, nekem is nagyon szimpatikus. Nagyon szeretem a komolyabb tartalmú videóit és bírom, hogy kimeri mondani azt amit gondol. :)
2021. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem. Aranyos lanynak tunik, lehet hogy normalis is, de ma mar tomegese ilyen megelhetesi influencerek akarnak lenni az emberek, ami valamiert nagyon kiakaszt, pedig 25 evesen azert nem vagyok boomer.
2021. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én kedvelem, bár a smink nem érdekel. A diák melós videóit láttam először. Szerintem nagyon jófej, meg vicces. Fiatalabb nálam, de sokkal céltudatosabb meg talpraesettebb.
2021. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az nagyon szimpatikus benne, hogy nyíltan felvállalja a véleményét és minden köntörfalazás nélkül kimondja, amit gondol. Nem mindig értek vele egyet, talán nem is mindig tartom pozitívnak vagy támogatandónak azt ahogyan beszél egyes témákról, néha picit túlzónak érzem stb. Viszont manapság szerintem ez nagyon ritka, kevés példát lehet látni erre és én becsülöm azt, aki így ki mer állni a nyilvánosság elé. Szerintem ez nagy bátorságra vall, pláne úgy, hogy azért ő nem élvez szerintem akkora nagy támogatottságot a youtube közösségtől (most a többi tartalomgyártóra gondolok). Illetve szerintem egyedi tartalmat képvisel, akár csak a sminkes videóival is, nem tudnék egy hozzá nagyon hasonló magyar youtubert sem megemlíteni.
2021. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Ő tipikusan az a lány, aki amúgy alapból tök szép lenne, de elcsúfítja magát szándékosan sminkkel😅


Itt egy videó a természetes kinézetéről:

[link]


Itt pedig egy arról, hogy mit tesz magával:

[link]

2021. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
2021. dec. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon tetszik a gyermekellenes videója. Sminkes videóit is megnéztem meg a többit is. De egyébként ledöbbentem minek vesz ennyi sminket amit még ő se tud felhasználni
2021. dec. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Egyik kedvenc videósom, pedig annyira nem érdekelnek a sminkek se a színes dolgok, de nála még ezeket a tartalmakat is imádom 😁

Móni nagyon jó fej és imádom ahogy véleményt formál.

2021. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Régóta nézem, főleg a sminkes/beuty tartalmait mert ez áll hozzám a legközelebb, hisz imádok sminkelni.

Én is láttam olyan videókat tőle, amiben komolyabb témákról beszél, nekem kicsit sok, olyan néha mimtha már egy hisztérika kirohanását hallgatnám, részben valahol tökre egyet értek vele. Valamiben nem de hát nem gondolkodhatunk mindenben ugyanúgy. Nekem régebben nem tetszett a sminkes tartalma, de most sokat fejlödött elég profi lett, mondjuk pazarlásnak tartom azt a sok smink mennyiséget ami neki van, szelektálós vidijében is rengeteget kihajított, és még menyi maradt.

Az arca nagyon érdekes, olyan tipikus modell féle, bár nekem nem ő a legszebb lány, de mégis érdekes..

2021. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Az egyetlen Youtuber lány, akivel szívesen mrginnék egy kávét egy csajos dumcsizás keretében :D
2021. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!