Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem írt a lány?

Miért nem írt a lány?

Figyelt kérdés
Van facebookon régről egy lány ismerősöm, régen találkozgattunk, de azóta kiköltözött külföldre. Gondoltam ennyi év után ráírok. Rá is írtam, megkérdeztem miújság vele. azt válaszolta hogy őrül neki hogy írtam, meg hogy sok minden történt és hogy majd este írni fog. Én vártam, de nem írt. Ilyenkor mi a teendő? Miért nem írt? Elfelejtett? Írjak rá újra? Ha igen, mit?
2021. dec. 6. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Semmi. Nincs már témátok, mit írogatok. Van élete is, de ha akarna is írni, közbe is jöhet bármi. Zaklatni semmiképpen se kellene
2021. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg elfelejtett írni... lehet majd ma eszébe jut. Ha nem, akkor nem voltál elég fontos vagy nagyon rossz a memóriája, vagy túl fáradt, vagy valami történt.
2021. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De lenne témánk. Nem hiszem hogy ez zaklatás lenne, meg írta is hogy örül hogy írtam. És érdekelne hogy mi van vele, én is tudnék neki mit mesélni
2021. dec. 6. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

"Nem hiszem hogy ez zaklatás lenne"


Akkor olvasd el meg egyszer es értelmezd újra, amit írtam

2021. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad. Ha ír, akkor ír, ha nem akkor ne görcsölj rajta.
2021. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha írsz is, akkor az ne számon kérő legyen, hanem aggódó. Ha arra se reagál, akkor felejtős, legalábbis addig, amíg nem válaszol.


Lehet, hogy csak udvariasságból mondta, hogy örül, stb. meg persze lehet, hogy örült is, mert jót tesz az egojának, hogy nem felejtetted el, de ettől még lehet ez nem kölcsönös, és mivel esélye sincs, hogy találkozzatok, te már nem vagy számára fontos.

2021. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha elég fontos lennél neki, nem felejtett volna el írni. Gondolj bele fordítva, te elfelejtettél volna írni valakinek, aki fontos számodra? Vagy ha elfelejtesz valakinek írni, az mennyire fontos neked?
2021. dec. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!