Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szégyel engem? Míért?

Szégyel engem? Míért?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy srác, nagyon helyes meg jófej, barátok vagyunk és nem is nézünk egymásra másként. Ha ketten vagyunk,nagyon aranyos velem, de az osztálytársak és a haverjai előtt meg elég paraszt velem. Azt hiszem szégyell, de nem tudom, miért.

2014. szept. 16. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem, 16 éves lány vagyok
2014. szept. 16. 17:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert akkor a haverjai előtt kell "parádéznia" és adni a "menő csávót" és úgy piszkál, oltogat téged, mintha a haverjaival tenné. Ha ez zavar téged, akkor mondd meg neki, nem kell lenyelni az ilyesmit, de az is jó ötlet, ha te is beszállsz, visszaszólsz neki, ha valami olyat mond, stb. még tetszene is neki + bevágódnál a haverjainál is.
2014. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szégyell, minden fiú más, ha egy lánnyal van meg, ha a barátaival van. Az, hogy valaki szégyell valakit, mások a tünetei: nem jelöli be ismerősnek facebookon, mert fél, hogy a közös ismerősök ezt meglátják, ott van a skype, az elég. Nem mutatkozik vele a városban vagy csak akkor, ha biztos, hogy nem fut össze ismerőssel. Nem beszélget róla senkivel, nem készít fényképeket, nehogy más meglássa stb
2014. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Férfi logika :P
2014. szept. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!