Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet oka a bánatomnak? Mi...

Mi lehet oka a bánatomnak? Miért hanyagol el? Bővebben lent...

Figyelt kérdés
Na tehát van egy lány aki gyermekkorom óta az egyik legőszintébb legkedvesebb barátom volt és az elmúlt 2 évben elkezte teljesen megszakítani velem a kapcsolatot. Próbáltam lehívni valahová párszor de csak kifogásokat kaptam. A végén 16. Szuletesnapomra is elhívtam messenger levelben (házibuli volt) és kaptam tőle egy kedves aranyos levelet hogy nem tudja hogy alakul a napja, be tud e akár egy percre is ugrani. Végül nem jött, sőtt... Napközben láttam két barátjával sétálni, beszélgetni. Akkor elszomorodtam hogy átvett, és csak kifogás volt. Ét egy hónapja volt, azóta ha rá gondolok szomorúság és egyben kicsi tehetetlen harag jön rám. Nem voltam még szerelmes és nem hiszek hogy ilyesmit éreztem volna iránta. De akkor miért nehéz elengedni? És miért csinálhatja ezt?

2021. aug. 3. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Lehet pont Ő az, aki beléd szeretett. Vagy Ráunt a fejedre! Amúgy nem egyszerübb lenne, ha felhívnád és megkérdeznéd őszintén, hoyg figyelj úgy veszem észre h kerülsz és most ne gyere kifogásokkal, ennek mi az oka, légy őszinte.


Amúgy meg nem csak Te vagy a világon, pasizós korszakát éli, jol van ez így. Neked is csajozni kéne, nem egy lány után sírni, aki még a kislábaujját sem mozdítja miattad. Ha Ő nem keres? Kit érdekel?! Majd más szebb lány megteszi! A csajokkal meg ne csak barátkozz, néha azért hívd el őket randizni is, tudod kapcsolat, mert úgy látom kezdesz begolyózni egyedül! KisTöki!

2021. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg megunta a társaságodat. Keress helyette másokat, mert ez ellen nem tudsz sokat tenni.
2021. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salilala ***** válasza:
19%

Lehet, hogy szerelmes vagy belé, és mivel ő nem, ezért ő gőzerővel menekül.

Vagy ő is az, de veled ellentétben ő tudja magáról, és haragszik rád, amiért nem közeledtél felé.

Szóval most vagy menekül, vagy próbál felejteni. Te meg kérdezd meg, hogy mi van, mert ha az előbbi, azt jobb tisztázni, ha az utóbbi, aztmégjobb, mert összejöttök! :D

2021. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak ki akarok békülni vele (Mivel szerintem az utolsónak lehet igaza) mi lenne a legjobb most?
2021. aug. 3. 01:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj csak... Engem, ha valaki kerülne, akkor hagynám a francba. De ezt a terhet nem venném a nyakamba.
2021. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb most, amit már leírtak. Hívjad fel, és kérdezd meg kerek perec, hogy mi van, miért kerül, és mondd el, mit érzel. Mármint ezt a harag, szomorúságos dolgot.
2021. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy valamiért vasutat a gondolat hogy nem kéne hagyni, elengedni. Meg nem is tudom elengedni
2021. aug. 3. 01:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Vasutat helyett baszogat ment volna
2021. aug. 3. 01:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!