Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem égetnek ki az ilyenek?

Csak engem égetnek ki az ilyenek?

Figyelt kérdés

Írnak,hogy beszélhetünk.

Oké,akkor valami elérhetőség szóba kéne jöjjön.

A chatelés sokkal kényelmesebb lenne,mint postagalambokkal szórakozni,mint egy római bepálott izmos sggű lábgombás elfáradt katona csata után.

Erre a 80 éves office irodalakó :


ItT Az EmAIlem,ItT nYugOdtAn írHatSZ :

körösmarosTSzföldjegipszjakab "kukacjel" pont gímél dát kám.


Most komolyan csak engem éget ki?

Ha már ő ír,miért olyan nehéz egy anonim felületen chatelni?

Nem feltétlen whatsapp/viber mert ott már halálveszély fenyeget,mert meg kell adni egy telefonszámot...

Miféle gnóm amorf göncölszekér formájú agysejtek vannak azoknak az embereknek a fejében,akik azt hiszik hogy ez normális? Semmivel nem lesz folyékonyabb,gyorsabb,komfrontosabb,kényelmesebb.

Konkrétan semmi értelme nem volt rákérdezni,mert aki beszélni akar az nem csavarnak alcázott tokokban fog üzenni mint valami kém egy holiwoodi fosxh amerikai kutyakevertvérű sejtselejthalmaz filmben. Akkor minek írt?

Ezren írtak már nekem más kérdésekkel/válaszokkal kapcs.


2021. dec. 6. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Felesleges ezen idegeskedni. Sz@rd le.
2021. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

1.: Nem mindenki szeretné kiadni az esetleges "privát" chat elérhetőségét azonnal



2.: Nem mindenki bízik az általános csevegésző alkalmazásokban (Én sem, főleg nem a facebook és társaiban nem)


3.: Nem mindenkinek van instant messengeres elérhetősége


4.: Vagy ha van, akkor az nem a legnépszerűbb (Erre jó példa vagyok én, 31 évesen, aki messziről kerüli a facebook és társait illetve a vibert)


Soroljam még?



U.I.: Engem meg az "éget ki" akinek nincs élete a facebook és társain kívül és/vagy megkérdezi, hogy "Ha nincs facebookod, akkog hogy van életed?"

2021. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Az email és a chat közötti különbség az hoooogy… ja semmi.
2021. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Maradhat valaki anonim,vannak appok bőven,amik biztonságosak és nem kell a falu végére elsétálni a másik végéből egy papírért.

Ez nem kifogás,ha valaki beszélni akar.

U.i.: Ki mondta,hogy valakinek nincs élete ha nincs facebookja?

2021. dec. 6. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 Nem feltétlen rád értettem a facebookos kommentet. De vannak ilyenek, sajnos nem kevesen.


Egyébként igen, vannak appok bőven, de amint megmndom, hogy én melyiket használom, mindenki hülyének néz, amiért nem a facebookot vagy vibert.


Szóval hiába vagyok elérhető e-mailben, telefonon, és egy bizonyos csevegő alkalmazáson, az emberek 99%-a nem hajlandó máshol beszélni, csak és kizásólag facebook messengeren, whatsappon vagy viberen.

2021. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy csevegő alkalmazás azért jobb,mint az email...

Minek adná meg valaki az email-jét,ha anonim akar maradni,és itt is ugyanolyan döglassú a beszélgetés amúgy is?(És mire kivesézünk egyszerű témát 20x annyi időbe kerül.)



Ezek elég gyakori appok, de nem gondolnám,hogy ezeken kívül ne lenne más.

2021. dec. 6. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyednek is megmondod, hogy írja meg neked chates alkalmazásokban?
2021. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleg zavaros h mi a fsz is van.. de egy 80 evestol am mit varsz? Meg hol irt h beszeljetek akkor? Mertnem hivod fel azt kesz 🤔
2021. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy unoffical boomer.
2021. dec. 6. 18:56
 10/11 A kérdező kommentje:
7. Mi köze van a munkahelynek ahhoz,hogy valaki ír nekem hogy beszélgessünk?
2021. dec. 6. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!