Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatnátok hogy legalizálják...

Támogatnátok hogy legalizálják a fegyverviselést Magyarországon? Elmeállapotot és általános intelligenciát tekintve az átlagmagyar jóval az átlagamerikai felett van, birtokunk, családtagjaink és magunk védelméhez pedig kellene a fegyver.

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 23:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem támogatom
2021. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Több rendőr, kamera és normális igazságszolgáltatás kell
2021. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy támogatnám,még csak az kéne!Hányan lennének olyanok,akik nem tartanák be az arra vonatkozó törvényeket és visszaélnének vele?Sokan!
2021. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%

Támogatnám hisz aki fél tőle az úgy sem fog majd fegyvert a kezébe, legalizálás után sem. Arra meg kevés az esély hogy szitává lőjön valakit egy másik csak úgy, előbb késel halálra egy családanyát beállt cigány gyerek, erre ma 80% az esély.

Egyedül büntetlen előélethez kötném, bár Amerikában is inkább sokan kéztől vesznek csúzlikat, főleg akinek már volt balhéja.


Lelki felkészítés kéne hozzá leginkább, ugyanis én láttam élesben késelést, és az már halálra ment, a cigány csávó hiába ütötte a haragosát ahogy bírta, az hadonászott és sok be is talált csórinak.

Nem volt szép látvány, na most pisztolynál másodpercek alatt kell döntést hozni hogy át lyukasztom a szerencsétlent, és nézzem végig a vergődését, vagy bízok abban hogy maga alá szarik, és meggondolja magát.

De ha rám tör, egyértelmű hogy lövök, mondom késelést láttam, abból nem akarok részesedni, percekig kínlódni.

2021. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Idáig azt hittem Magyarországon kb. senkinek nincs fegyvere, mert ez nem Amerika.

De rájöttem, hogy fegyvertartási engedélyt bárki szerezhet. Legálisan lehet vásárolni utána. Sportlövészet, vadászat is olyan dolog ami után vehet az ember. Oké, hogy szétszerelve kell otthon tartani, de ez nem garantálja, hogy mindenki így tesz. Bármikor bárkinél lehet fegyver nem tudhatod. Nem ellenőrzik az embereket az utcán. A közeljövőbe már nekem is lesz.

2021. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Magyarországon igen szigorú fegyvertörvény van, ezen én könnyítenék, de nem liberalizálnám teljesen.
2021. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Én max a füvet legalizáltatnám ebbe az országba. Ide nem kellenek fegyverek...k..va buta a nép/vagy ingerült anélkül is, itt elszabadulna a pokol.
2021. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

A fegyverliberalizáció minden esetben azt jelenti, hogy a feketepiacon is könnyebben beszerezhető lesz egy lőfegyver. Egyáltalán nem támogatom. Inkább félek attól, hogy pofán ütnek, mint hogy az arcomba nyomjanak egy revolvert.


Viszont vannak olyan részterületek, ahol lazítani kéne a szabályozást. Pl. az utcára vihető gázsprayk hatóanyagtartalmát és azok mennyiségét módosítanám, mert amit ma az utcára vihetsz, az maximum 1 emberre elég.

2021. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatom. Vannak, akik azt gondolják, hogyha önvédelmi célra engedélyezik a lakásban tartott fegyvert, akkor majd visszaszorul a betörések száma, pedig csak az lenne, hogy már eleve fegyverrel mennének betörni, és több gyilkosság lenne, hogy megelőzzék, hogy a tulaj lőjön. Amerikában látható, hogy mennyire rossz a sok fegyver. Pont a rosszat nem kéne átvenni.
2021. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Él itt elég pszichopata anélkül is, hogy emberi életekről nem dönthetnek közvetlenül. Már a sofőrök kétharmada - pszichésen - magára a vezetésre is alkalmatlan! -Aztán adj egy ilyennek a kezébe töltött, éles fegyvert! A törvény életbe lépését követő 10 évben ki sem látszanának a koszorúkból a közúti jelzőlámpák, - mert a sok állat a piros lámpáknál számolna le az alkalmi haragosával! Aztán ott vannak a "Szia Uram! Van egy cigid?" emberek is és a körúti villamos utasai is a többi lepra járat utasaival együtt... Három év alatt harmadára csökkenne a lakosság! Felejtsd el a felvetésedet!
2021. dec. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!