Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a leggusztustalanabb...

Mi a leggusztustalanabb szerinted az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Ha valaki nyilvánosan...

2021. dec. 10. 20:59
A kérdező szavazást indított:
vakarja a fejét.
böfög.
pukizik.
megvakarja a szemét és eszi a csipát.
beletúr az orrába és megeszi a fikát.
csókolózik.
vizel.
önkielégitést végez.
belenyúl a fülébe.
köpköd.
70 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én a köpködre szavazok, azért mert a többi nem fertőző például és nem gyakori. Természetesen az önkielégítés is gusztustalan nyílvánosan.
2021. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

1.Önkielégítést végez.

2.Megeszi a fikát.

3.Megeszi a csipát.

2021. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
multkor neztem egy filmet, a mumus a koldoken keresztul szivta ki a magzatvizet a nobol...na akkor megfordult a kaja amit epp vacsoraztam..
2021. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha viszket a szemem, vagy valami belemegy a szemembe, akkor ha ezer ember van körülöttem is a szememhez fogok nyúlni, és nem érdekel ki milyen gusztustalannak tart. Fejvakaràs ugyanez, nem betegesen, de megvakarni a fejem egy másodpercbe se kerül, nem tudom elhinni, hogy valaki ilyeneket figyel és ezeket gusztustalannak tartja.

Böfögni, pukizni lehet halkan, elvonulva is. Munkatàrsammal 24 órában együtt vagyunk, és simán böfög előttem, és ezen röhög is, ha 24-ben együtt dolgozol valakivel, akkor ezek teljesen normálissà vàlnak még amellett, hogy látjátok egymást aludni, cipő nélkül, stb.

Jó, a csipa éves elég undorító, de a fika éves ettől ezerszer rosszabb szerintem. Fel is fordult a gyomrom.

Csókolózàssal nem értem mi a baj, nyilván nem kell megenni egymást ezer ember előtt, de szerintem egy bizonyos szintig belefér, pláne ha összeszokott a társaság, és nem munka helyett csináljàk, vagy tanóra közepén, vagy hasonlók.

A fülvakaràs is lehet egy másodperc, mint a fejvakarás, és azt se értem miért lenne gusztustalan. Nyilván azt sem percekig kell csinálni, még játszani a fülzsírral, mert úgy nyilvánosan tényleg undi.

Nyilvánosan önkielégíteni viszont tényleg undorító és törvénybe ütköző, mint a nyilvános vizelés is.

A sorrend nálam: 1. Nyilvános önkielégítés

2. Vizelés

3. Orrtúràs

4. Köpködés

A többi számomra tűrhető kategória.

2021. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mikor iszol valamilyen főzetet, ami az állapotodra rossz hatással lehet, cserébe nem kell megmutatnod adatvédelmi szempontból a telefonod.
2021. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2021. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

"Vakarja a fejét"

Kérdező... attól hogy megvakarja a fejét valaki, még nem feltétlenül tetves... -.-


"Belenyúl a fülébe"

Hát, ha érzi hogy levált a fülzsír, akkor persze hogy kiszedi. Én is kiszedem ha érzem azt a kellemetlen leváló érzést és hogy ott van benne, pedig tisztán tartom a fülem.

2021. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ ki végzi az önkielégítést. Ha jól néz ki lehet segítenék is rajta. De egyébként a fingás, attól egyből hányingerem lesz.
2021. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a krákogás, orrszívás, szipogás, idióta gügyögés kisgyereknek/állatnak/partnernek is elég gyomorforgató tud lenni.
2021. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ennyire nincs humorotok? Pedig szerintem irtó cuki, ahogy Szigetvári Viktor MSZP-s kampányfőnök, majd Bajnai Gordon jobbkeze épp a saját fikáját eszi... :D
2021. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!