Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a leggusztustalanabb szokásod?

Mi a leggusztustalanabb szokásod?

Figyelt kérdés
Csak őszintén bármit úgy is névtelenül megy

2021. máj. 18. 08:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha ásításnál érzem a szájszagomat az régi emlékeket idéz fel:DD


De azért mindennap megmosom a fogamat!

2021. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha érzem, hogy van egy fikadarab az orromban (de amúgy nem vagyok megfázva) és nagyon zavar mert érzem hogy ott van, akkor nem használok zsepit, mert egy darabért nem használok el egy egészet, hanem benyúlok és kikapom. Sokkal gyorsabb, védem a környezetet, és nagy megkönnyebbülés.
2021. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Amikor nincs semmi dolgom, és otthon vagyok, van hogy napokig nem fürdök (persze nem viszket vagy pirosodik sehol, akkor semmiképp nem csinálnám ezt).
2021. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanaz, mint a kettesnek. Nekem még van orr piercingem is, és van, hogy rajta marad belül a száján, na azt zsepivel nem tudom leszedni, muszáj vagyok kézzel vagy fülpiszkálóval, de az nem mindig van nálam és azzal sem mindig sikerül.
2021. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Amikor nem látják mások, a nagy fazékból eszek. :(
2021. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Zuhany alatt néha tenyérbe engedem a barna Maci Lacit. Aztán becélzom vele a retyót, és megpróbálom beledobni. Nem mindig sikerül, néha mellélandol. 😁
2021. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Néha viszek be pár falat kaját vagy innivalót a budizáshoz. Azonnali utántöltés.
2021. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%

#6 (9:54)

Miért is? Senkivel nem találkozok, senkit nem zavarok vagy veszélyeztetek vele, nem használok plusz vizet sem, a test vissza tud térni természetes állapotához az anyagok folyamatos lemosásának hiányában. Ha megyek valahova/találkozok valakivel nyilván nem csinálom. :D De ha magam vagyok ezzel kit is zavarnék?... Ha nem mondanám, nem is tudná senki. :D Ettől nem leszek igénytelen ember.

2021. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
OFFTOPIC: Itt a zöld pipa gusztusztalanságra megy?:D
2021. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Zuhanyzás közben engedem ki a sárga gőzt, és ennek gyakran hangot is adok többnyire szkatol gáz formájában.
2021. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!