Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régebbről volt pár netes...

Régebbről volt pár netes barátom, de eltűntek, hogy szerezzek újakat?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, ő letiltott. Volt még egy, ő csak azért beszélt velem mert depis volt szerintem... Segítettem neki, most már nem érdeklem.:D Fiú haverom meg csak 1 van, de ő elfoglalt és alapból nem valami nagy neten beszélgetős. 17 éves vagyok amúgy.

Megpróbáltam itt gyakorin, de itt eltűnnek valamiért az emberek.


2021. dec. 11. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ismétlem, netes barát kéne. Akivel pl most tök jó lenne beszélni. Nem találkozgatni akarok meg ilyesmik.
2021. dec. 11. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltűntek, legfeljebb csak ismerősök voltak, nem barátok.

Barátot csak a valóéletben találsz.

Nekem a legtöbb barátom általános iskolás, gimis és egyetemi

szerzemény. Később is születtek kötődéseim a munkahelyemen, de azok mind

plusz ajándékok voltak.

2021. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, mindegy. A lényeg hogy szeretek emberekkel irkálni, tök jó megismerni a világnézetüket pl. De most elfogytak az emberek. Régi online játékokból maradt emberek is lemorzsolódtak.
2021. dec. 11. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Játékokban ajánlom a keresgélést.
2021. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet "barat" az akit csak netrol ismersz.. Sztem probalkozz meg igazi kapcsolatokkal hagyd a kocka eletet. Am meg max jatekokbol gondolom.. vagy tarskereson kiirod h csak haverkodsz
2021. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!