Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy régi ismerősöm aki osztály...

F Viki kérdése:

Egy régi ismerősöm aki osztálytársam volt, pár éve meghalt. Szerettem volna felvenni vele a kapcsolatot, de csak most tudtam meg hogy már nincs köztünk. Hogy találjak meg bárkit is, aki mesélhetne róla, ha még magára a srácra is alig emlékszem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hol lakik a nagynénje, de nincs fenn a fécen, a szüleinek meg nem tudom a nevüket.
2014. júl. 6. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A régi osztályotokból biztos van valaki aki tudja mi történhetett, én inkább ezen a vonalon indulnék el. Nem tudom mennyire jó ötlet lenne a családját felkeresni ezzel, lehet örülnének neki, hogy valaki érdeklődik, de az is benne van a pakliban, hogy felzaklatná őket.

Sajnos az ilyen események mindig övön alul érik az embert és rádöbbenünk, hogy milyen is az élet, de ha nem voltatok olyan közeli kapcsolatban lehet jobb is hagyni a dolgot.

2014. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alig emlékszel a srácra, ez azt jelenti, hogy különösebben nem érdekelt téged soha. Úgy fest, hogy az egyéni kíváncsiságodat szeretnéd kielégíteni. A családtagok helyében én elküldenélek a pi csába. - semmi személyes, de én így reagálnék hasonló helyzetben.


Inkább a többi osztálytárs felkeresését javasolnám.

2014. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!