Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem az egyik legjobb...

Adriennkiss kérdése:

Összevesztem az egyik legjobb barátnőmmel, akivel már eddig is volt pár veszekedésünk. Többen jóban vagyunk így az osztályból, de úgy érzem, mindig ő genenrálja a problémákat. Tudnátok segíteni, légy szíves?

Figyelt kérdés
Az volt most a történet, hogy nem mentem el egy buliba az egyik barátnőnkhöz, ezért ő megharagudott rám. Folyton azt mondja én vagyok gyerekes, csak mert szigúbbak a szüleim az övéinél. De le kellett mondnaom a bulit, mert tanulnom kellett (nyelvvizsgára készülök). Most persze mindent a fejemhez vág, felemleget mindent. Nagyon rosszul esik ez nekem, mert a többi barátom igenis jó embernek tart engem, így viszont elbizonytalanodtam. Nem tudom, hogy mit tegyek, tehetek. Ti mit gondoltok erről? Köszönöm a válaszokat mindenkinek előre is. 17L
2017. jún. 4. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Tartsd meg az 1 lépés távolságot. Az nem barát aki ennyi miatt fesztiválozik, szerintem csak utánfutóként kezel. Miért kéne neked menni mindig amikor hív? Van saját életed, nem mindig az övével kell törődni.


Szerintem pedig az a gyerekes ha minden hétvégén leitatnak a fiúk és gerincrevágnak.

2017. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!