Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 felett mások szerint is...

30 felett mások szerint is inkább középkorú az ember?

Figyelt kérdés
A teste se úgy működik már és az élete közepe felé jár.
2021. dec. 12. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
95%

Hát de nem mindenki egyformán öregszik. Én kicsit kövér voltam tiniként, aztán nagyon kövér huszasként, úgyhogy fizikailag most érzem a legjobban magam.


Egyébként miért ilyen negatívan akarod feldolgozni? Miért nem úgy, hogy felnőtt vagy, és azt csinálsz, amit akarsz? Szerintem ilyenkorra érik be az igazi, belső önbizalom.

2021. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:

Számomra ez realista feldolgozás.


Amúgy mióta csináljuk azt, amit akarunk? :D

2021. dec. 12. 15:33
 23/69 A kérdező kommentje:
Felnőtt voltam 24 évesen is és ugyanúgy NEM azt csináltam, amit akartam, mint most. Viszont még fiatal voltam, előttem állt az élet, milliószor jobb állapotban volt a szervezetem, fiatalosabbnak nézett ki az arcom...
2021. dec. 12. 15:34
 24/69 anonim ***** válasza:
Mit nem csinálhattál?
2021. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

Most például nem mehettem Miskolcra adventi villamost nézni, de uszodába se, ami után itthon punnyadnék, mert tanulnom kell. (És mielőtt ebbe kötsz bele, de, kell közben a pihenés, tehát idenézek, ha van valami.)


Viszont ne vigyük már el a kérdést.... Rohattul nem ez a téma.

2021. dec. 12. 15:37
 26/69 anonim ***** válasza:
93%

Ezeket mind meg lehet csinálni.


A téma az, hogy fiatal vagy, de már most be akarsz keseredni. Ennek semmi értelme. Ez nem feldolgozás, ez önsajnálat.

2021. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

Nem lehet mind megcsinálni heti 40+ óra munka és esti egyetem mellett a zh időszak közepén. De kérlek, ne írj többet.

Én NEM vagyok fiatal, voltam, de már nem vagyok.

2021. dec. 12. 15:42
 28/69 anonim ***** válasza:
95%

De akkor miért akarod, hogy mások is öregnek érezzék magukat? Olyan ez, mint mikor valaki gyereket vállal, megbánja, és másokat is rá akar venni, hogy ne egyedül szenvedjen.


Neked jobb lesz, ha szenvedsz?

2021. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:

Az ég szerelmére, ne írj többet



Helyette menj szövegértést gyakorolni.


Az a kérdésem, ki tartja magát középkorúként középkorúnak.

2021. dec. 12. 15:48
 30/69 anonim ***** válasza:
95%
Nem, azt kérdezed, ki tartja magát 30-asként középkorúnak. Miért nem jó egyedül szenvedned? Olyan vagy, mint akik kiterjesztett öngyilkosságot követnek el, magukkal visznek a halálba egy csomó embert. Nem csoda, hogy ilyen szemlélettel pokol az életed.
2021. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!