Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 felett mások szerint is...

30 felett mások szerint is inkább középkorú az ember?

Figyelt kérdés
A teste se úgy működik már és az élete közepe felé jár.
2021. dec. 12. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide állandóan a kövérség?
2021. dec. 12. 18:58
 52/69 anonim ***** válasza:
94%

Hát én tuti jobban nézek ki, mint nyeszlett 20 évesként. De a pattanásokkkal is sokáig meggyűlt a bajom, alig vártam hogy idősebb legyek és elmúljon.


Majd megmondom a barátaimnak is, hogy szerinted boldogtalannak kéne lenniük. Hogy mer bárki 30 felett boldog lenni? Szemetek..


Szerintem keress fel egy pszichológust.

2021. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
90%
A kövérség úgy jön ide, hogy rossz tőle az egészség, a közérzet, korlátozott a mozgás. Miért nem érted? Te vagy az a csaj, ez már tuti.
2021. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

Nekem pl pattanásaim is vannak.


Hogy a pba jön ide a boldogság?


Arról van szó, hogy fel kell dolgoznunk, hogy középkorúvá válunk. És hogy a nemlétező szervem kivan attól a felfogástól, hogy ma már mindenki fiatal. Hát nem.


Ennyi.


Ha a boldoság szót idekeveritek, veletek van a baj.



Ne írjatok bizonyos IQ alatt. Köszöntem. Pá.

2021. dec. 12. 19:03
 55/69 anonim ***** válasza:
91%
Fogaim is szebbek, mint huszonévesen voltak. Össze-vissza álltak és nem volt pénzem megcsináltatni.
2021. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:

53


Vékony embernek is lehet rossz a közérzete és túlsúlyos is lehet egészségesebb. Ez csak 1 rizikófaktor.

2021. dec. 12. 19:03
 57/69 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez full kretén. Nem csodálom, hogy boldogtalan.
2021. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
93%

Ez az a csaj, akinek de rossz az egészsége, de napi több tábla csokit betol.

Autista, én mentem, mert más világban él.

2021. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

Én nem tolok be napi több tábla csokit, viszont a diéta-hibákat szerintem egy ép eszű ember nem rója fel a másiknak.


Az ember helytáll az élet minden területén: munka, tanulás, háztartás, barátságokat, család. Esetleg még egészségesen is él, sportol (holott sokszor nehezen illeszti be és nincs kedve), odafigyel, hogy még a rántott hús helyett is roston sült halat egyen és a sültkrumpli helyett párolt zöldséget kérjen köretként, a fehér kenyér helyett rozskenyeret, üdítőt háromhavonta lát, majd valaki megjegyzi neki a diétahibáját, mondjuk túl sok kávé (és az mondjuk sok cukorral), vagy túl sok édesség vagy esténként egy zacskó chips.

Hát erre nem tudok mást mondani, mint gerinctelenség. Bocsánat, hogy néha élvezi is az életet, hiszen arra lenne való, nem pedig arra, hogy mindenben tökéletesek legyünk.


Na a maximalizmus tesz boldogtalanná, nem az, ha elfogadjuk, hogy elmúlt a fiatalság.

2021. dec. 12. 19:16
 60/69 A kérdező kommentje:

Ti amúgy komolyan nem látjátok olyan kb 28 feletti ismerőseiteken, hogy már nem fiatalnak néznek ki? Pl az arcuk. Mert én nagyon, nemrég volt itt róla kérdés és mások is.


Nektek komolyan nem panaszkodik minden ismerősötök, hogy fáj a dereka, fáj a háta, könnyen hízik, nem bírja a gyomra úgy a kaját, mint régen, lassabban tanul stb?

Ok, hogy 40 felett ezek a változások nagyon nagyon durvák, de már 25 felett is elkezdődnek érezhetően.


Nem úgy regenerálódik edzés után vagy épp a piát nem bírja úgy. Mindenkitől IS hallom ezt.


Az élsportolók is abbahagyják a sportot 30 körül, mert akkor már nem képes arra a szervezet, amire addig.

2021. dec. 12. 23:58
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!